Preskočiť na obsah

Strach ako zbraň v hororovom filme ‚Phobias‘

Experiment s vašim strachom.

Phobias je antologický film, ktorého jednotlivé segmenty zrežírovalo päť odlišných filmárov. Z nich ide pre Jess Varley, Maritte Lee Go a Camillu Belle o režisérsky debut, sprevádzaný skúsenejšími kolegami Chrisom von Hoffmannom a Joeom Stillom. Pre US získala distribučné práva spoločnosť Vertical Entertainment, ktorá sa chystá vydať Phobias v marci a pripravila si tak pre nás oficiálny trailer.

Ako názvom filmu napovedá, jeho primárnou témou sú fóbie a koncept ľudského strachu. Práve možnosti strachu a jeho využitia ako zbraň študuje doktor so svojim tímom vedcov v odľahlej vládnej budove. Pod ruky sa mu dostane pätica subjektov trpiacich bizarnými, extrémnymi fóbiami. Pri snahe premeniť strach na zbraň sa doktor rozhodne päticu vystrašených ľudí previesť cez ultimátny test, ktorý ich vystaví ich najväčším hororom.

V antologickom filme si zahrali Charlotte McKinney, Martina García, Alexis Knapp, Lauren Miller Rogen, Monique Coleman, Leonardo Nam, Hana Mae Lee, Steve Park, Ross Partridge, Macy Gray a mnohí ďalší.

Phobias je z produkcie Defiant Studios, Kodiak Pictures a vyjde 19. marca 2021 vďaka Vertical Entertainment.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *