Staroveké supernaturálne sily zaútočia na sesternice v horore ‚The Heiress‘

Lilith si prišla po sľúbený dar.

Boj o nenarodený život.

Supernaturálny horor The Heiress sa pomaly blíži na digitálne platformy v UK a v US, k čomu sa onedlho dočkáme aj traileru. Keďže vydanie v oboch regiónoch bude v polovici marca, dnes sme sa dočkali len teaseru oznamujúceho čoskorý príchod plnohodnotného traileru. Na rozdiel od trendu vo filmovom priemysle, v tomto prípade ide o skutočný „teaser“, čo znamená, že ide o krátku 30 sekundovú ochutnávku.

I napriek tomu tento krátky teaser predstavuje zaujímavo vyzerajúci hororový film, ako na mieru ušitý pre milovníkov supernaturálnych filmov. Príbeh je o sesterniciach Claire a Anne, ktoré spája staroveké rodinné tajomstvo. Keď Clairina stará mama zomrie, do sveta oboch sesterníc vkročí supernaturálna entita Lilith, ktorá si začne nárokovať nenarodené dieťa Anny. Anna a Claire tak budú musieť čeliť mysterióznym silám, siahajúcim až do starovekej minulosti a šialenej histórie ich rodín.

Film The Heiress zrežíroval Chris Bell. Scenár napísali Danny Prescott, Jezz Vernon, Chris Bell a Kelly Prescott. V horore si zahrali Jayne Wisener, Candis Nergaard, Denise Stephenson, David Schaal, Jonny Phillips, Flip Webster, Mark Arden.

The Heiress je z produkcie Old Way Film & Television a vyjde cez The Movie Partnership 15. marca 2021 na digitálnych platformách. O deň neskôr vyjde vďaka 4Digital Media.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *