Staňte sa prívržencom kultu v desivom horore od režiséra filmu Bite

V horore The Heretics sa stanete súčasťou tajomného kultu.

Náboženské kulty, sekty a komunity s kultovými prvkami sú desivé aj v samotnom reále bez potreby scenáristickej gymnastiky a režisérskeho umenia. Nie však každý má žalúdok na to vstúpiť do kultu čisto zo záujmu zábavy a adrenalínu. Preto je dobre vedieť, že skúsený režisér Chad Archibald zodpovedný za filmy Neverlost (2010), Kill (2011), The Drownsman (2014), Ejecta (2014) a Bite (2015), sa vo svojom novom filme The Heretics pozrie na jeden šialený kult.

Jeho prívrženci pod jasným mesiacom počas javu zvaného Locust Moon spáchajú rituálnu samovraždu z ktorej sa zrodí unesená mladá žena. Zobudená medzi mŕtvymi telami a zahalená krvou sa pokúsi vrátiť do udalostí normálneho života, len aby ju o pár rokov uniesol preživší samovražednej noci a držal ju pod zámkom a v bezpečí. Locust Moon sa blíži a proroctvo čaká naplnenie.

Zatiaľčo jej priatelia a rodina darmo hľadajú cestu k nájdeniu a oslobodeniu nezvestnej dievčiny, jej zdravotný stav sa zhoršuje. Nejde však o chorobu. Ide o zmenu pre ktorú sa kult obetoval.

O scenár sa postaral Jayme Laforest a vo filme si zahrali Nina Kiri, Jorja Cadence, Ry Barrett, či Nina Richmond.

The Heretics si prešiel štádiom postprodukcie a už sa len čaká na ohlásenie dátumu vydania. Bude to však v tento rok.

Trailer:


Publikovaný

v

,

od

Značky:

Komentáre

Jedna odpoveď na na “Staňte sa prívržencom kultu v desivom horore od režiséra filmu Bite”

  1. […] marci sme písali o sľubnom horore The Heretics. Vtedy vyšiel záhadný teaser trailer a ako to býva, celý […]