Preskočiť na obsah

Šok a teror v hlavných úlohách v režisérskom debute Brada Baruha

Horor Applecart má pre divákov prichystaných niekoľko šokov.

Brad Baruh si svojim režisérskym debutom pripravil pre divákov poriadne hororové sústo so silnou vôňou psychologického teroru. K čo najdokonalejšiemu výsledku mu pomáhala hororová legenda Don Coscarelli, ktorý má na svedomí celú ikonickú filmovú sériu Phantasm, hororovú komédiu Bubba Ho-Tep, či filmovú adaptáciu románu John Dies at the End od Davida Wonga. Na nej Don Coscarelli spolupracoval práve s Bradom Baruhom.

Applecart je však veľmi záhadným filmovým projektom a novo vydaný teaser trailer celý mysteriózny chaos len viac rozvíril. Dej má byť o rodinnom výlete na zimnú chatrč hlboko v zasneženom lese. Matka, Casey Pollack, však začne postupne prichádzať o svoj zdravý rozum a odomkne tým dvere hrôzostrašným a vražedným momentom, ktoré tichosť zimnej prírody hlasite prekričia. Trailer však naznačuje, že nemusí ísť len o rozpad mentálnej stability a pôvod tragických udalostí môže byť úplne niekde inde.

Applecart má podľa všetkého miešať klasické filmové rozprávanie s dokumentárnym štýlom. Ani táto informácia však nie je potvrdená a trailer nič také neznázorňuje.

Vo filme si zahrali Barbara Crampton (You’re Next), AJ Bowen (You’re Next), Brea Grant (Beyond the Gates, Halloween II- remake), Sophie Dalah (Satanic), Elise Luthman (Henry Danger), Joshua Hoffman (Shameless) a Daniel Roebuck (The Man in the High Castle).

Applecart nemá daný presný dátum vydania, no malo by to byť tento rok.

Môžete sa zatiaľ pokochať teaser trailerom.

Zábery z filmu:

 

Značky: