Sociálny hororový seriál ‚Them‘ dostal oficiálny trailer

Sen o novom začiatku sa zmení na bizarnú nočnú moru.

Nový život, nový horor.

Amazon prichádza s novým hororovým antologickým seriálom Them, ktorý má sledovať rôzne formy teroru naprieč históriou Ameriky. Prvá sezóna s názvom Covenant je zasadená do 50. rokov minulého storočia a sleduje príbeh černošskej rodiny Emeryovcov, ktorí sa rozhodnú presťahovať zo Severnej Karolíny do čisto bieleho susedstva v Comptone vo veľkolepom Los Angeles. V tej dobe neboli jednými černošskými rodinami utekajúcimi na západ, severovýchod alebo stredozápad krajiny. Štáty Juhu boli chudobné a rasová segregácia a diskriminácia bola naďalej legalizovaná cez zákony Jima Crowa.

Po príchode do vysnívaného domu vyzeralo všetko idylicky, no aj tie spočiatku príjemné susedské úsmevy vyrastú do zlomyseľného úškrnu. Nepôjde však len o neznášanlivosť, s ktorou sa svoj celý život museli naučiť žiť. V dome a v susedstve vládnu aj iné, možno supernaturálne sily. Kdekoľvek leží hranica medzi ľudským démonom a tým z nepoznanej reality, „to“ ich chce vystrašiť, zničiť a zabiť.

Seriál Them je z mysle Leny Waithe a Little Marvina. Zahrali si v ňom Deborah Ayorinde, Melody Hurd, Ashley Thomas, Shahadi Wright Joseph, Ryan Kwanten, Alison Pill, Abbie Cobb, Sophie Guest, Christopher Heyerdahl a mnohí iní.

Them vyjde na Amazon Prime Video 9. apríla 2021.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *