Preskočiť na obsah

Slasher s vražednou „Siri“ v oficiálnom traileri

Siri?

IndustryWorks Pictures, ktorých sme tu mali naposledy vďaka Selfie From hell, sa pripravujú na tohto týždňový filmový trh v Berlíne s filmom AMI. Snaha predať sa pochopiteľne vyžaduje atraktívny trailer, a ten sme aj dostali. AMI, tak ako spomínaný selfie horor, sa taktiež dotýka moderných technológií.

Príbeh sleduje sedemnásťročnú Cassie, ktorá je od tragickej smrti svojej matky utiahnutá do úzadia. Tínedžerský život je prirodzene náročný i bez takejto obrovskej záťaže a bohužiaľ pre Cassie, jej priatelia zo školy sa nevedia vžiť do jej kože a pochopiť ju. Pochopí ju až AMI, unikátny osobný asistent poháňaný AI s vlastným vedomím.

AMI nemá problém strčiť do vrecka Siri či Alexu a narozdiel od konkurencie podporuje obrovské množstvo kustomizácie. I napriek tomuto technologickému posunu však Cassie prekvapí, keď sa hlas AMI začne podobať na hlas jej zosnulej matky. AMI si začne žiť vlastný život a postupne sa dostane do hlavy Cassie. AMI má však desivý plán. Plán, ktorý spočíva vo vyvraždení všetkých priateľov Cassie. Aký cieľ však chce AMI dosiahnuť?

Film zrežíroval Rusty Nixon. So scenárom a príbehom mu pomohli James Clayton a Evan Tylor. V AMI si zahrali Debs Howard, Havana Guppy, Bonnie Hay, Veronica Hampson, Lori Triolo, Laura Mitchell, Philip Granger, Sam Robert Muik, Roxanne Fernandes, Andrew Coghlan a ďalší.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty:

Značky: