Preskočiť na obsah

Sirotinec skrýva desivú minulosť v horore The Queen of Black Magic

Krívajúca žena a čaro strachu.

Indonézsky horor The Queen of Black Magic (Ratu Ilmu Hitam) sa stane prístupnejším aj pre našich hororových nadšencov vďaka streamovacej službe Shudder, na ktorej film vyjde ako Shudder Original už v januári budúceho roku. Nový trailer od Shudderu vám predstaví nočnú moru z kolaborácie dvoch indonézskych žánrových géniov, ktorí sa rozhodil vytvoriť remake rovnomennej klasiky z roku 1981. O réžiu sa postaral Kimo Stamboel (Macabre, DreadOut) a scenár napísal Joko Anwar, zodpovedný za horory Satan’s Slaves a Impetigore.

Dej filmu je o smrteľne chorom Hanifovi, ktorý sa rozhodne ešte na posledný raz navštíviť sirotinec, v ktorom vyrastal a zároveň sa rozlúčiť s jeho riaditeľom. Vezme so sebou aj ženu Nadyu a ich tri deti, no pôvodne nostalgická návšteva sa krátko po príchode premení na nevysvetliteľný teror. Začnú sa diať bizarné veci, ľudia začnú miznúť a niekoľkí členovia ostatných navštevujúcich rodín za záhadných okolností umrú. Všetky tieto výjavy spája jedna osoba – krívajúca žena, ktorú ako prvé v priestoroch sirotinca zazreli deti. Sirotinec skrýva desivú minulosť a jeho tajomstvá raz vyjdú najavo.

Vo filme Joka Anwara a Kima Stamboela si zahrali Ario Bayu, Hannah Al Rashid, Muzakki Ramdhan, Ari Irham, Adhisty Zara, Shenina Cinnamon, Miller Khan, Tanta Ginting, Sheila Dara Aisha.

The Queen of Black Magic (Ratu Ilmu Hitam) je z produkcie Rapi Films, Sky Media, Screenplay Films a vyjde na streamovacej platforme Shudder 28. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *