Šialený trailer k druhej sérii seriálu Channel Zero je plný hororových absurdít

Trailer k novej sérii seriálu Channel Zero je naozaj prazvláštny.

Naposledy sme písali o druhej sérii seriálu Channel Zero 29. júla, kedy vyšiel naozaj krátky a zároveň čudesný teaser trailer, predstavujúci sériu s názvom No-End House. Dnes sme sa dočkali celého traileru a teda, že sa na bizarnosti neubralo ani centimeter, je veľmi príjemné zistenie.

Seriálu ako takému sme sa podrobnejšie venovali v minulom článku, ak ste ho však minuli, môžeme si spoločne zopakovať niekoľko skutočností.

Channel Zero je seriálová antológia z produkcie káblovej a satelitnej stanice Syfy,v ktorej každá séria predstavuje úplne nový desivý príbeh. Tieto príbehy sú však vždy adaptáciami fenoménov Creepypasta. Creepypasta je používateľmi webu vymyslený a šírený paranormálny príbeh, legenda, či iná forma média. Creepypasty v Channel Zero kreatívne riadí skúsený Nick Antosca, ktorý pracoval napríklad na seriáli Hannibal (2015), či na filme The Forest (2016).

Prvá séria seriálu Channel Zero bola postavená na Creepypaste od Krisa Strauba s názvom Candle Cove. Diváci v nej mohli sledovať desivý príbeh o mužovi, ktorý sa vrátil do rodného mestečka, aby vyriešil záhadné zmiznutie svojho brata z čas, keď boli ešte len malé deti. Prsty v tom však mala strašidelná detská televízna show z 80. rokov, ktorú si však pamätá len hŕstka ľudí.

Druhá séria s premiérou 20. septembra tohto roku bude dejovo založená na Creepypaste od Briana Russella, No-End House. Ako názov napovedá, diváci sa môžu tešiť na Margot a jej kamarátov, ktorí spoločne navštívia bizarný dom, v ktorom sú každé jedny dvere vstupnou bránou do šialeného teroru plného absurdných hororových javov. Úspešným únikom z domu sa však desivá šialenosť zďaleka nekončí.

Zatiaľ vieme, že v seriáli si Margot zahrá Amy Forsyth (The Path, Defiance), Johna Carroll Lyncha (American Horror Story, The Drew Carey Show) uvidíme ako Johna Sleatora. Aisha Dee (Chasing Life) bude Jules, Kyla Kane (Motive) pre zmenu Allison Koja a Jeff Ward (Manson’s Lost Girls) si zahrá Setha.

No-End House bude mať 6 častí a dokopy 6 hodín.

Seriál Channel Zero bol už v tomto roku predĺžený o ďalšie dve série. Zatiaľ nesú názvy Staircases (2018) a Hidden Door (2019).

Užite si túto šialenosť. Opakujeme, premiéra prvej epizódy je už 20. septembra!

Trailer:

Zábery z traileru: