Preskočiť na obsah

Šialená antológia Terror Tales s legendami hororu

Terror Tales prinesie poviedky plné strachu.

Michael sa z ničoho nič prebudí v aute vedľa neznámeho muža, ktorý mu so sociopatickým pokojomvysvetlí, že jeho rodina sa nachádza v prívese za autom a jej členovia sú len jedno stlačenie tlačidla od pomalej smrti vražedným toxínom. Michael absolútne netuší, či ide len o hlúpy žart, alebo sa stal skutočne obeťou psychopatického vraha odhodlaného spáchať masovú vraždu celej rodiny. Odmietne sa hrať na hrdinu a riskovať, preto sa rozhodne robiť všetko to, o čo ho neznámy muž požiada.

Tajomná postava so stratenou mysľou donúti Michaela k viacerým nezákonnostiam, no to, čo nastane krátko po tom, je tým najbizarnejším, čo kedy zažil. Na svojej ceste peklom si Michael bude musieť vypočuť tri šialené príbehy.

Prvý príbeh By Proxy je o matke, ktorú posadne démon a nastaví zrkadlo samej sebe. Okrem démonického sebaobjavovania jej desivá entita ukáže skutočnú pravdu za samovraždou jej vlastného syna. Ďalšia historka Radical Video je zasadená do 80. rokov a týka sa sériového vraha s menom The Sledgehammer, ktorý si našiel zábavku v terorizovaní majiteľa obchodu s VHS a jeho ženy. Posledný príbeh Epidemic má opäť paranormálne prvky. Je o démonovi, ktorý svojou sériou posadnutí spôsobí epidémiu úmrtí. Rodinní príslušníci, známi a priatelia si prestanú dôverovať a začnú podozrievať jeden druhého. Nikto nevie, v kom sa hladný démon nachádza.

Režisérom a scenáristom antológie Terror Tales je Jimmy Lee Combs (Hans Crippleton Talk to the Hans, 2014). V poviedkach sa objavia viaceré známe mená pre fanúšikov hororového žánru, viď. Lynn Lowry (The Crazies, Shivers),  Christopher Showerman (The Land That Time Forgot, The Time War), Felissa Rose (Sleepaway Camp, Satan’s Playground), Jonathan Tiersten (Sleepaway Camp), Helene Udy (My Bloody Valentine), Yan Birch (The People Under The Stairs), Ari Lehman (Friday the 13th), Lauren Landon (Maniac Cop), Jennifer Runyon (Ghostbusters), či Ashley Park (Rogue Warrior : Robot Fighter).

Terror Tales bude odhalený na AFM medzi 1. a 8. novembrom tohto roku, kde bude k dispozícii na predaj. Podľa informácií na IMDB je táto antológia z produkcie Heart and Fire Productions plánovaná na 31. december 2017.

Trailer:

Zábery z filmu: