Šesť mrazivých príbehov na vás čaká v minisérii ‚Deadhouse Dark‘

Príbehy o hororoch modernej doby.

Horor inšpirovaný životom online.

Na konci apríla príde na Shudder antologická miniséria Deadhouse Dark, pozostávajúca zo šiestich krátkych filmov inšpirovaných našou online dobou. V jednotlivých epizódach divák nájde horor a teror spojený s bizarnou udalosťou na prázdnej nočnej ceste vďaka auto kamere, paranoju a strach pri online randení, strašidelný spád do paranormálneho sveta skrz lovcov záhad, odprevadenie ťažko chorého na druhý svet či dokonca doteraz záhadnosťou zahalený samovražedný online trend Blue Whale. Všetkých šesť príbehov je poprepájaných cez pilotný dej ženy, ktorá z deep webu obdrží zvláštnu krabičku.

Projekt Deadhouse Dark je z mysle Enza Tedeschiho. Zvyšných päť krátkych filmov zrežírovali Megan Riakos, Rachele Wiggins Denai Gracie, Rosie Lourde a Joshua Long. V minisérii si zahrali Barbara Bingham, Akosia Sabet, Roxane Wilson, Naomi Sequeira, Eliza Nicholls, Nicholas Hope, Jenny Wu, Gemma Bird Matheson, Anni Finsterer a ďalší.

Deadhouse Dark je z produkcie Deadhouse Films, Silent Assassin Films, Screen Queensland a vyjde ako Shudder Original na platforme Shudder 29. apríla 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *