Sériový vrah z nočných môr ožije v horore Dark Sister

Temná sestra.

Naše hororové lásky z Wild Eye Releasing sa chystajú distribuovať austrálsky horor Dark Sister, ktorý sa premával po festivaloch už v roku 2014 pod názvom Sororal. Tento giallo počin od Sama Barretta si však rozhodne zaslúži novú vlnu pozornosti, veď čerstvý trailer dýcha šialene nádherným vizuálom a temnou atmosférou.

Dark Sister je o umelkyni Cassie, ktorú sprevádzajú brutálne nočné mory a denné vízie zobrazujúce hrozivé vraždy. Ako umelkyňa vie svoje emocionálne utrpenie a izoláciu vyjadriť cez maľby. Dôvody na radosť jednoducho nemá, keďže väčšinu času  trávi nedobrovoľne vo vlastnej mysli, ktorá ju vykresľuje ako vrahyňu.

Celá situácia sa však zmení v momente, keď sa Cassie dozvie, že vraždy z plátien sa skutočne stali. Toto „snové“ prepojenie však funguje na oboch koncoch, čo si Cassie tragicky uvedomí v momente, keď jej začnú umierať priatelia a členovia rodiny. Sériový vrah má svoje plány a ak chce Cassie prežiť, musí nazrieť hlboko do svojej mysle a minulosti.

Dark Sister zrežíroval Sam Barrett. So scenárom mu pomohol Robbie Studsor. Vo filme si zahrali Amanda Woodhams, Megan Palinkas, Nicola Barlett, Austin Castiglione, Liam Graham, Vito de Francesco a ďalší.

Film je z produkcie Nakatomi Pictures a o distribúciu v tomto roku sa postará Wild Eye Releasing. Presný dátum však nie je známy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: