Seriál ‘The Last of Us’ už pozná svojho Tommyho

Gabriel Luna bude Tommy Miller v seriáli The Last of Us.

Bratia sa našli…

Konečne máme tú možnosť spoznať vár Tommyho Millera. Vo februári sme sa dočkali odpovede asi na tú najdôležitejšiu otázku fanúšikov hernej série The Last of UsKto stvárni Joela a Ellie? No napätie naďalej pretrvávalo. Predsa len, dôležitou súčasťou The Last of Us je aj Joelov mladší brat Tommy, ktorý bol v prvej časti hry ochotný pomôcť Joelovi a vydať sa na nebezpečnú cestu k Fireflies spolu s Ellie.

Ten moment nastal. Tommyho stvárni herec Gabriel Luna, ktorý sa dostal do povedomia hlavne vďaka svojej role Ghost Ridera Robbieho Reyesa v seriáli Agenti S.H.I.E.L.D. Vidieť ste ho však mohli v seriáloch Temný prípad (True Detective), Wicked City či v neposlednom rade aj vo filme Terminátor: Temný osud (Terminator: Dark Fate).

Gabriel Luna (Tommy) sa tak pridáva k oznámenej dvojici Belle Ramseyovej (Ellie) a Pedrovi Pascalovi (Joel). K integrálnemu triu hernej série si tak konečne môžeme priradiť ich seriálové tváre.

Samotná hra The Last of Us (2013) vyrozprávala post-apokalyptický príbeh o Joelovi, pašerákovi s tragickou minulosťou, ktorý sa s nie veľkým odhodlaním podujal misie dostať 14 ročnú Ellie k skupine Fireflies. Podľa všetkého je Ellie totiž jediným človekom s imunitou voči zombie vírusu. The Last of Us si získal srdcia hráčov a recenzentov vďaka silnému dramaticky dojímavému deju a úprimne vykreslenému vzťahu medzi Joelom a Ellie.

Seriálovej adaptácie hry sa chopia Craig Mazin, tvorca oceňovanej HBO drámy Černobyľ a Neil Druckmann, kreatívny riaditeľ hernej série The Last of Us a viceprezident štúdia Naughty Dog. Exekutívnymi producentmi sú Carolyn Strauss (Hra o tróny, Černobyľ) a Evan Wells, prezident Naughty Dog. Za Sony Productions budú na projekt dávať pozor Asad Qizilbash a Carter SwanPilotný diel pre HBO zrežíruje Kantemir Balagov, ktorý v roku 2019 zožal obrovský úspech za svoju drámu Beanpeople.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *