Preskočiť na obsah

Sabrina so Satanom za chrbtom v traileri na druhú sériu Chilling Adventures of Sabrina

Satan za chrbtom.

Chilling Adventures of Sabrina, seriál z produkcie Netflix, si svojou prvou sériou (známou aj ako Part 1) vydanou v októbri minulého roku získal lojálnu masu fanúšikov. Okrem toho si čarodejnica Sabrina našla pozitívne ohlasy aj u odborných kritikov a recenzentov. Na Rotten Tomatoes momentálne stojí na odbornom hodnotení 91%. Diváci seriál ohodnotili na pekných 79%.

Ešte pred vydaním špeciálnej vianočnej decembrovej epizódy, Netflix potešil fanúšikov krátkym 40 sekundovým teaser trailerom na druhú sezónu, ktorá je známa aj ako Part 2. Dnes sme sa však dočkali plnohodnotného 2 minútového traileru. Ten jasne ukazuje, že Chilling Adventures of Sabrina bude ešte temnejším seriálom, než tomu bolo doteraz.

Ak ste prvú sériu nevideli, bude najlepšie, ak si trailer a i tento článok odložíte na inokedy – a to hneď teraz. Fanúšikovia čarodejnice totiž vedia, že Sabrina nakoniec svoje meno zapísala do šialene temnej knihy Book of the Beast. Stala sa tak plnohodnotnou čarodejnicou a služobnicou Satana.

Udržať rovnováhu medzi starým „ľudským“ životom a tým novým pekelným nie je žiadna sranda. Rovnako trpia aj jej osobné vzťahy. Miluje obyčajného človeka Harveyho, no na druhej strane je sexy čarodejník Nicholas. Ten možnosť podeliť sa nevníma ako problém, no Harvey je za tradičnejšiu monogamiu. Nie všetko je však o vzťahoch. Čarodejnícky svet čaká doslovné peklo a Sabrina, tá sa po čiernej puberte ničoho neobáva.

Druhá séria Chilling Adventures of Sabrina: Part 2 pridala na otáčkach, trailer pôsobí akčnejšie, bizarnejšie a ešte viac hororovo. Na konci článku nájdete trailer a posúdiť môžete sami.

Ak nemáte poňatia o tom, čo je Chilling Adventures of Sabrina vôbec zač, viac o seriáli a originálnom podklade nájdete v našom článku tu.

V seriáli si zahrali Kiernan Shipka, Abigail F. Cowen, Miranda Otto, Michelle Gomez, Tati Gabrielle, Richard Coyle, Lucy Davis, Ross Lynch a mnohí ďalší.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 2 vyjde na Netflixe už 05.04.2019. Prvá séria je na platforme Netflix dostupná aj s českými titulkami, takže si ju nenechajte ujsť.

Trailer:ň

Zábery zo seriálu:

Značky: