Preskočiť na obsah

Sabrina mieri do pekla v traileri na ‚Chilling Adventures of Sabrina: Part 3‘

Sabrina Spellman do pekla a späť.

Pred pár dňami sme vám priniesli trailer na novú tretiu sériu seriálu Chilling Adventures of Sabrina. Ten sa od tradičných ukážok líšil tým, že išlo o hudobný videoklip k skladbe „Straight to Hell“. Ak však patríte medzi ľudí, ktorým kostýmy roztlieskavačiek a polonahí muži v reťaziach vadia, Netflix si pre vás pripravil jeden klasický oficiálny trailer.

Ak o seriáli počujete poprvýkrát, Chilling Adventures of Sabrina je založený na komiksovej predlohe s rovnomenným názvom z vydavateľského domu Archie Horror. Ak ste našu minulú a úmyselne nejasnú „rekapituláciu“ nečítali, tu je naše pripomenutie.

Zatiaľčo prvá séria sa venovala Sabrine a jej vnútornom boji s temnou stránkou čarodejníckeho osudu, séria dva (Part 2) hodila Sabrinu do sveta hororu a mágie bez súcitu a strmhlav. Ak ste sa k Sabrine alebo posledne dostupnej “časti 2” ešte nedostali, zostaneme vágni a povieme len toľko, že oba svety Sabriny postihli pomerne hrozné a zároveň významné udalosti.

Part 3 bude po šialenom chaose v predošlých častiach naberať na otáčkach a Netflix to aj veľmi svojrázne propaguje. Zatiaľčo prvý oficiálny trailer bol energický hudobný videoklip, tento trailer sa viac venuje hororovej stránke nadchádzajúcej série.

V seriáli si zahrali Kiernan Shipka, Abigail F. Cowen, Miranda Otto, Michelle Gomez, Tati Gabrielle, Richard Coyle, Lucy Davis, Ross Lynch a mnohí ďalší.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 3 vyjde na Netflixe už 24.01.2020. Prvé dve série sú dostupné na platforme Netflix aj s českými titulkami.

Seriál nájdete na webe Netflixuhttps://www.netflix.com/sk-cs/title/80223989

Trailer:

Plagát: