Ryan Gosling flirtuje s „Vlkolakom“ od producentov ‚Insidious‘

V pripravovanom horore Wolfman sa na vlkolaka bude premieňať Ryan Gosling.

Uhryznutie vlkolakom od „neviditeľného muža“.

Monštrá zo štúdia Universal pokračujú v oživovaní vlastných zakopaných tiel. Príbeh o rozpade plánov na vznik tzv. „Dark Universe“ línie reštartujúcej staré Universal Monsters klasiky sme už vyrozprávali niekoľkokrát. No čo skončilo katastrofálnou Múmiou v roku 2017, zároveň odštartovalo pokornejší prístup ku klasikám hororového žánru.

Prvým plodom plánov na započatie čistokrvnejších remakov bol Neviditeľný (The Invisible Man) z tohto roku. O réžiu a scenár sa postaral Leigh Whannell (Saw, Dead Silence, Insidious, Insidious: Chapter 2, Insidious: Chapter 3, Insidious: The Last Key) a produkciu si pod seba zobralo štúdio Blumhouse Productions (Paranormal Activity, Insidious, The Purge, Get Out, Split, Halloween, Happy Death Day, Us).

Film s Elisabeth Moss v hlavnej úlohe vyšiel kvôli vírusu na VOD, no i napriek tomu zarobil balík. Na svoj malý rozpočet 7 miliónov USD priniesol štúdiu zisk takmer 130 mil. USD. Je pochopiteľné, že v Universal Pictures sú s touto stratégiou viac než spokojní a mienia ju zopakovať pri ďalšom projekte.

Leigh Whannell a Blumhouse si totiž už teraz brúsia zuby na remake klasiky z roku 1941 s názvom The Wolf Man. Whannell bude opäť režisérom a scenáristom, no pri písaní mu budú pomáhať Lauren Schuker Blum a Rebecca Angelo, obe známe vďaka seriálu Orange is the New Black.

Ak sa vám v hlavách víria mená hercov, ktorí by si mohli zahrať klasickú postavu muža meniaceho sa pod súmrakom na vlkolaka, môžete sa v pokoji pozastaviť. Exkluzívne podľa Deadline, by mal na Mesiac zavýjať Ryan Gosling, ktorého ste mohli vidieť vo filmoch La La Land, Blade Runner 2049 či Drive.

Samozrejme, či sa naozaj dočkáme kombinácie Blum, Whannell a Gosling závisí práve od posledne menovaného. No podľa dostupných informácií chcel Ryan Gosling vždy spolupracovať s L. Whannellom, takže by prebiehajúce jednanie mohlo dopadnúť pozitívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *