Rob Zombie sa postará o ‚The Munsters‘

Munsterovci sa vrátia v novom filme od Roba Zombieho.

Munsterovcov čaká návrat.

Rob Zombie odhalil svoj najnovší budúci filmový projekt The Munsters. Pôjde o adaptáciu ikonického sitcomu zo 60. rokov, v ktorom sa bizarná rodinka presťahovala z Transylvánie do amerického predmestia na 1313 Mockingbird Lane v meste Mockingbird Heights. Rodinku tvorilo Frankensteinove monštrum, upíri, vlkolak a jedna obyčajná človečia žena. Táto hororovými kreatúrami inšpirovaná dynamika si získala svojich verných fanúšikov a jej seriálová manifestácia bežala od roku 1964 do 1966. Hneď po ukončení seriálu vznikol aj prvý film Munster, Go Home!, za ktorým až do roku 1996 nasledovali ďalšie štyri filmy. Sitcomový priestor medzitým vystriedal syndikovaný seriál The Munsters Today (1987-1991). V roku 2004 mali bratia Wayansovci (Scary Movie) začať pracovať na modernej adaptácii pre Universal Pictures, do finále sa však projekt nedostal.

Rob Zombie je hudobník, režisér a scenárista zodpovedný za filmy ako Dom tisícich mŕtvol (House of 1000 Corpses), Vyvrheli pekla (The Devil’s Rejects), 31 či remake Halloweenu z roku 2007. Projekt The Munsters podľa vlastných slov na Instagrame naháňal už celých 20 rokov, nakoľko je obrovským fanúšikom originálneho sitcomu.

Rob Zombie sa ako režisér pripojí k produkcii 1440 Entertainment patriacej pod Universal Studios, čo naznačuje, že film The Munsters pôjde priamo na streamovacie platformy, s vysokou pravdepodobnosťou na Peacock od NBC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *