Preskočiť na obsah

Režisér filmu Kruh pripravuje vizuálne hororové šialenstvo

Nový kórejský trailer poodhaľuje kusisko šialenstva v pripravovanom A Cure for Wellness.

Gore Verbinski sa považuje za jedného z najinovatívnejších režisérov spoza veľkej mláky. Vo svojom životopise sa môže pochváliť filmami The Ring (2002), Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003), The Weather Man (2005), Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006), Pirates of the Caribbean: At World’s End (2007), The Lone Ranger (2013) alebo aj animákom Rango (2011).

Po viac než štrnástich rokoch sa vracia k temnejšiemu žánru a teda, že ten návrat vyzerá viac než solídne uvidíte sami.

Mladý a ambiciózny vedúci úradník je vyslaný bezpečne a luxusne priviesť naspäť CEO firmy, ktorý si užíva mysteriózny a idylický wellness vo švajčiarskych Alpách. Po chvíli pobytu si však začne uvedomovať, že ponúkané kúry a liečby nepatria medzi štandardný relax a medicínu.

Lenže z luxusného wellness centra nikto nevyliečený len tak neodchádza a pracovníci mu rýchlo diagnostikujú záhadnú chorobu, ktorou trpí každý jeden návštevník. Celá skúsenosť otestuje jeho duševné zdravie a na to, čo zažije už určite nikdy nezabudne… ak vyviazne zdravý a hlavne živý.

Práve dnes sme sa dočkali kórejského traileru, ktorý sa od toho amerického značne líši a to dôrazom na bizarnosť a šialenosť. Môžete si ich oba porovnať. A Cure for Wellness vyjde 17. februára 2017.

USA trailer:

Značky:

1 názor na “Režisér filmu Kruh pripravuje vizuálne hororové šialenstvo”

  1. Pingback: Samara vás navštívi už vo februári - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.