‚Resident Evil: Infinite Darkness‘ trailer varuje pred zombie katastrofou

Zombie útok na Biely dom a mysteriózny vírus.

Pád do zombie temnoty.

Resident Evil: Infinite Darkness sa dočkal nového „character“ traileru a fanúšikom okrem postáv približuje aj príbeh. Ten bol dlhú dobu zamknutý kľúčom Capcomu v pivnici Netflixu. Ani pri vydaný prvého oznamovacieho traileru nebola uverejnená ani len synopsa.

Teraz už ale vieme, že príbeh mini-série sa bude chronologicky odohrávať dva roky po udalostiach Resident Evil 4. Po neautorizovanom prieniku do systému Bieleho domu a manipulácii s tajnými prezidentskými súbormi sa federálny agent Leon S. Kennedy ocitne v skupine ľudí pozvaných do Bieleho domu s úlohou vyšetriť nebezpečný incident. Keď v budove z ničoho nič zhasnú svetlá, Biely dom sa ocitne pod útokom zombie kreatúr.

Na druhej strane je Claire Redfield s desivým a nevysvetliteľným obrázkom, ktorý nakreslil chlapec v krajine, kde pomáhala utečencom. Veriac, že ide o zobrazenie vírusovej infekcie, sa rozhodne započať vlastné vyšetrovanie. Claire sa ocitne v Bielom dome pre svoju požiadavku na vybudovanie sociálneho zariadenia, no návštevu využije na stretnutie s Leonom, ktorému ukáže mysteriózny obrázok. Leon tuší, že jej idea o vírusovej infekcii môže súvisieť s útokom na Biely dom, no to si nechá pre seba.

Resident Evil: Infinite Darkness vyjde v júli 2021 na Netflixe.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *