Rami Malek, Jared Leto a Denzel Washington v traileri na psychologický triler The Little Things

Los Angeles terorizuje sériový vrah.

Minulosť ťa vždy dobehne.

Zástupca šerifa Joe “Deke” Deacon z Kern County je vyslaný na pomerne rutinnú prácu získania a zaevidovania dôkazov do Los Angeles. Na mieste sa však zapletie do prípadu sériového vraha terorizujúceho celé mesto. Jim Baxter, seržant úradu šerifov v Los Angeles, si všimne Deaconov čistý „tradičný“ policajný šiesty zmysel a schopnosť hľadať súvislosti tam, kde sa mnohí radoví policajti ani len nepozrú. Ide o neoficiálnu pomoc, no prípad sa konečne pohol dopredu a spoločne tvoria pár, ktorý konečne môže dolapiť sériového vraha. No vyšetrovanie kričí hlasmi minulosti Joea Deacona a Baxter ani len netuší, aké temné tajomstvá zo života kolegu vyjdú navonok. Tajomstvá, ktoré môžu ohroziť viac než len samotné vyšetrovanie.

Napínavý psychologický triler The Little Things v hlavných úlohách predstaví zvučné mena Denzela Washingtona (Zberateľ kostí, Training Day, Americký gangster), Ramiho Maleka (Bohemian Rhapsody, Mr. Robot, Nie je čas zomrieť) a Jareda Leta (Requiem za sen, Pán Nikto, Jednotka samovrahov). Okrem nich si vo filme zahrali Terry Kinney, Isabel Arrazia, Natalie Morales, Kerry O’Malley, Stephanie Erb, Sofia Vassilieva, Chris Bauer, Michael Hyatt, Joris Jarsky.

The Little Things napísal a zrežíroval John Lee Hancock (Diaľničná hliadka, Zachráňte pána Banksa). Film je z produkcie Gran Via Productions, Warner Bros. a vyjde 28. januára 2021 v našich kinách cez Continental Film. Na HBO Max (u nás zatiaľ HBO GO) The Little Things vyjde 29. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *