Rainn Wilson je uväznený v hlbokej jame v trileri ‚Don’t tell a Soul‘

Pod zemou zabudnutý Hamby bojuje o čas a svoj vlastný život vo filme Don't Tell a Soul.

Pád do tmy.

Čo tak začať budúci rok s dobrým trilerom? Don’t Tell a Soul je drobný, no na napätie bohatý film od talentovaného Alexa McAulaya, ktorý naplno využil možnosť pracovať s na Emmy Primetime nominovaným Rainnom Wilsonom (The Office), na BAFTA nominovanou ikonou Menou Suvari (American Beauty) a s mladými talentmi Jackom Dylanom Grazerom (To, To: Kapitola II) a Fionnom Whiteheadom (Dunkirk).

Príbeh je o bratoch Joeym a Mattovi, ktorí sa lúpežou pokúsia privyrobiť si niekoľko tisíc dolárov s cieľom pomôcť svojej chorej matke. Lenže pri čine in prichytí svojský strážnik Hamby, čo vyústi do šialenej naháňačky cez les. Pod jesennými listami však leží zabudnutá, schátraná studňa, do ktorej nešťastný Hamby spadne. Matt to berie ako šťastie osudu. Jediný človek, ktorý videl ich tváre, leží v hlbokej diere. Peniaze im nikto nezoberie. Matt na druhej strane nechce byť zodpovedný za smrť nevinného človeka. Tento tieň morality vytvorí rozkol v ich vzťahu, čo sa Hamby rozhodne využiť. Predsa len, nemá čo stratiť a Joey vyzerá ako chlapec, ktorý sa dá ľahko prehovoriť. Hamby je však človek ako každý iný a i on skrýva temné tajomstvo.

Vo filme od Alexa McAulaya si zahrali Rainn Wilson, Mena Suvari, Jack Dylan Grazer, Fionn Whitehead, McKenna Christine Poe, Kate Duncan, Graham Lutes, Abigail Esmena.

Don’t Tell a Soul je z produkcie Unbridled Films, Mango Movies and Media a vyjde na VOD 15. januára 2021 cez Saban Films a Lionsgate.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *