Preskočiť na obsah

The Purge bude v seriálovej podobe

The Purge sa dočká epizódneho formátu na stanici SyFy a USA Network.

Len nedávno sme písali o tom, že James DeMonaco (mozog za všetkými filmami o očiste) sa vrátil k filmovej sérii The Purge ako scenárista a tak bude stáť aj za pripravovanou štvrťou a poslednou častou populárnej hororovej filmovej série.

DeMonacov plán bol vždy priniesť divákom prequel k udalostiam pred prvou očistou a čo vôbec k legálnemu dvanásť hodinovému masakru predchádzalo. Je teda zrejmé, že v lete roku 2018 sa fanúšikovia dočkajú posledného filmu, nakoľko záver The Purge: Election Year (2016) dej ukončil výhrou senátorky Charlie Roan, ktorá vražedným očistám klepla po prstoch. Fanúšikovia ale nemusia zúfať, The Purge sa vráti, len trochu inak.

Blumhouse Productions (Paranormal Activity, Insidious, Sinister, Dark Skies, The Purge, Oculus, Ouija, The Visit, Split, Get Out…) sa totiž podarilo získať investíciu od gigantického britského televízneho štúdia a produkčnej spoločnosti ITV Studios. Štúdio ITV kúpilo 45% podiel v rastúcom projekte Blumhouse TV. Túto nezávislú jednotku budú riadiť Jeremy Gold a Marci Wiseman. Tí sa však budú spovedať samotnému zakladateľovi Blumhouse Productions, Jasonovi Blumovi.

Okrem seriálovej podoby The Purge, ktorá má údajne prekopať koncept očisty tak, aby sa dala adaptovať na epizódny formát, Blumhouse Television pracuje aj na seriáli Secure and Hold: The Last Days of Roger Ailes. ten sa bude zaoberať poslednými dňami bývalého šéfa Fox News po tom, čo rezignoval na svojom poste z dôvodu hromadiacich sa obvinení zo sexuálneho zneužívania.

Zatiaľčo život Rogera Ailesa pobeží na stanici Showtime, seriál The Purge bude bežať na staniciach SyFy a USA Network. Viac detailov zatiaľ nie je známych.

Značky:

1 názor na “The Purge bude v seriálovej podobe”

  1. Pingback: Promo k novému The Purge paroduje Trumpa - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.