Preskočiť na obsah

Psychotická psychedélia v krvavom slasheri Psychotic!

Psychotická jazda tanečnou scénou v horore Psychotic!

Bushwick sa nachádza v Brooklyne, NY a považuje sa za centrum tej najšialenejšej zábavy plnej hudby, tanca a horúcej lásky. Čo nehreje pri srdci je však cena nájomného i za zaprášenú pivnicu. Tú si medzi sebou delia kamaráti a umučení umelci Tim a Stuart.

Na poslednú chvíľu sa im predsa len podarí zabezpečiť nájom na ďalší mesiac a ako oslavu si zvolia pátranie po láske práve v spomínanej džungli Bushwick. Sú predsa stále mladí a párty patrí k životu. Nezastaví ich ani na slobode pohybujúci sa sériový vrah milujúci párty, vďaka čomu získal prezývku Bushwick Party Killer.

Túto hrozbu akosi nikto neberie vážne a hudobný hluk zriedený drogami prehluší všetky racionálne výkriky zúčastnených. Tie však veľmi rýchlo nahradia vzlyky bolesti a strachu, keď sa na párty dostaví nezvaný hosť. Bushwick Party Killer sa chce tiež zabaviť, no jeho predstava oslavy slobody a nespútanosti spočíva v tanci po mŕtvolách a v kúpeli krvi.

Horor Psychotic! je vizuálne psychedelický, silno čerpá z Gialla a amerických slasherov z 80. rokov. Psychotic! sa o zrod snažil niekoľko rokov, a to aj cez crowdfunding za pomoci platformy Kickstarter, kde sa produkčnej spoločnosti Destruction Inc nakoniec podarilo získať požadovaných 50 tisíc amerických dolárov.

Za filmom stojí kamarátska dvojica Maxwell Frey a Derek Gibbon, ktorí so svojim získali už viacero cien. Konkrétne si poodnášali ceny a uznania z festivalov Cannabis Film Festival, Upstate NY Horror Film Festival a The Lost Sanity and Sci-Fi Film Fest.

Vo filme si zahrali Kristen Martin, Clint Keepin, Cirocco Dunlap, Maria Wojciechowski, Dani Grace, Adam Maid, Rafael Cruz, Chris Prine, Aldous Davidson a Rachel Laforest.

Psychotic! z produkcie Destruction Inc vyjde na VOD (iTunes, Amazon, Google Play) 26. januára tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: