Preskočiť na obsah

Psychopatickí vrahovia sa vracajú v novom traileri na film The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night klope na dvere.

The Strangers (2008) od Bryana Bertina bol hororovým hitom a znovuzrodením home invasion subžánru. Prvky teroru, napätia a nekompromisného hororu spravili z The Strangers film, pri ktorom si divák kanibalisticky obhrýzal všetky svoje mäsité končatiny. Niet sa preto čudovať tomu, že od roku 2008 si fanúšikovia pravidelne pýtali ďalší film s obľúbenou maskovanou trojicou.

Po desaťročí však konečne príde pokračovanie. Produkčná spoločnosť Bloom si ho zobrala pod svoje krídla už v marci minulého roka. Režisérom sa stal Johannes Roberts (The Other Side Of The Door, Storage 24, F, 47 Meters Down). Roberts pracoval z originálneho scenára, ktorý napísal Bryan Bertino spolu s hororovým veteránom Benom Ketaiom (The Forest, 30 Days Of Night: Dark Days). Natáčanie sa začalo v lete 2017 a teraz sa fanúšik dočkal výsledku náročných prác. Máme tu totiž úplne nový oficiálny trailer.

V pokračovaní filmu The Strangers s podtitulom Prey at Night budeme sledovať rodinu na ceste za dobrodružstvom, ktorá sa v noci dostaví do parku s mobilnými domami, kde sa majú nachádzať ostatní rodinní blízki. Keď sa však po príchode rozhliadnu, zistia, že zvyčajne živšia lokalita je akosi podozrivo tichá a hororovo bez šumu. Príjemný večer v netradičnom kruhu rodiny sa však zmení na teror, keď z ničoho nič vypadne prúd a z tmy vyskočia traja maskovaní návštevníci.

Vo filme si zahrali Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison, Lewis Pullman a iní. Pokračovania The Strangers: Prey at Night sa diváci dočkajú 9. marca 2018 vďaka distribučnej spoločnosti Aviron Pictures, čo je presne na 10. výročie prvého filmu.

My na Slovensku film uvidíme až 5.4.2018 vďaka Forum Film Slovakia. Závidieť budeme môcť naším českým susedom, ktorí The Strangers: Prey at Night uvidia skôr a to 15.3.2018.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: