Psychopatické duo vraždiace pre lajky v horore Tragedy Girls

Tragedy Girls na ceste za krvavou slávou.

V dnešnom svete sociálnych médií je prezentovanie vlastnej osobnosti integrálnou súčasťou ľudskej existencie. Nie je nič podstatnejšie ako zbieranie priateľov a lajkov na Facebooku, či followerov na Instagrame a Twitteri. Nikto nechce zostať na dne sociálneho rybníka.Taký život jednoducho nemá význam.

Tento fenomén vytvoril dve hladné monštrá Sadie a McKaylu, ktoré sú fanatičkami do všetkého, čo má čo dočinenia so smrťou, no ich špecialitou sú sérioví vrahovia. Založili si spoločný blog s názvom Tragedy Girls dúfajúc, že získajú tisíce fanúšikov a konečne si tak splnia svoj sen byť populárnymi.

K tomu však potrebujú reálne tragédie a tie sa v menšom mestečku akosi nedejú. Iskierku nádeje nájdu v miestnom sériovom vrahovi Lowellovi, no ten sa akosi veľmi nehýbe. Sadie a McKayla sa ho preto rozhodnú vystopovať, nájsť, uniesť a donútiť ho k odovzdaniu jeho modus operandi, aby sa z nich mohli stať hviezdy vražedného neba.

Lenže Lowell nejaví absolútne žiadny záujem podieľať sa na ďalších vraždách a popritom pomôcť dvom psychopatkám ochutnať plody slávy. Dvojici tak nezostáva nič iné, než sa o nové obete postarať vlastnými rukami a hodiť ich na záhadného sériového vraha, ktorý zatiaľ bude poslušne čakať v zajatí.

Ohavné vraždy sa stanú národným fenoménom a v ich meste vypukne obrovská panika. Keďže ako jediné majú informácie o vraždách z „prvej ruky“, ktoré uverejňujú na svojom detailne spracovanom blogu, mesto sa obráti s otázkami práve na ne. Rýchlo sa z dvoch smrť milujúcich dievčat stanú celebrity a rozhodne sa toho pocitu nehodlajú vzdať.

Plány im ale prekazí samotný Lowell, keď sa mu podarí ujsť zo zajatia. Síce by mu nikto neveril, že za brutálnymi vraždami stoja dve mladé študentky, no stále ovláda svoje vražedné remeslo dokonale. Sadie a McKayla tak majú obavy z toho, že sa stanú ďalšími zabudnutými obeťami sériového vraha a to nesmú dopustiť.

Tragedy Girls zrežíroval Tyler MacIntyre (Patchwork, 2015). Tak ako aj pri horore Patchowrk, aj tu mu so scenárom pomohol Chris Lee Hill. Vo filme si zahrali Alexandra Shipp, Brianna Hildebrand, Josh Hutcherson, Craig Robinson, Kevin Durand a iní.

Tragdy Girls z produkcie It’s The Comeback Kids, New Artist Pictures a Ardor Pictures vyjde 20.októbra tohto roku v amerických kinách vďaka distribučnej spoločnosti Gunpowder & Sky.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: