Preskočiť na obsah

Psychopati od talentovaného režiséra Mickeyho Keatinga

Mickey Keating ponúka náhľad do jeho nového projektu Psychopaths.

Mladý a talentovaný režisér Mickey Keating si hororový žáner obľúbil a za svoje pôsobenie v brandži filmovej tvorby divákov vydesil niekoľkými filmami.

Už so svojim prvým 54 min. počinom Ultra Violence (2011) sa pokúsil rozobrať trópy slasheru a hlavnú hrdinku hodiť do domu v ktorom sa už vraždy udiali pred jej príchodom. V jeho režisérskom debute Ritual (2013) sa stal obeťou tajomného kultu, vo filme Pod (2015) si otestoval zručnosti pri zostavovaní sci-fi hororu a taktiež v roku 2015 so snímkom Darling vzdal poctu šesťdesiatkovým hororom. Vo svojom poslednom diele Carnage Park (2016) prebádal prvky absurdnosti a situačnej komédie v inak temnom a akčnom horore.

V Horormagórii sme sa nevedeli dočkať toho, čo nové nám Keating prinesie a podľa známych detailov jeho nového projektu Psychopaths sa znovu pokúsi prevrátiť slasher hore nohami. Keatingovi „psychopati“ totižto nebudú o ničom inom ako o absurdnej noci počas ktorej sa na jednom mieste stretne niekoľko sériových vrahov. Sérioví vrahovia nemajú vlastný socializačný klub a podľa všetkého sú to teritoriálne bytosti. Divák sa tak stane svedkom masakru z ktorého vzíde len jeden sériový víťaz.

Horor Psychopaths sa nachádza v postprodukcii a mal by vyjsť najneskôr na budúci rok. Režisérom a scenáristom v jednom je tradične Mickey Keating. Vo filme si zahrali Jeremy Gardner, Graham Skipper, Helen Rogers, Matt Mercer, či Ashley Bell.

Značky: