Preskočiť na obsah

Psycho-sexuálny horor o pokušení a vnútorných démonoch. Predstavujeme Seeds

Kde je hranica medzi človekom a príšerou?

Ak ste si dlhší čas želali originálny horor, ktorý vás okamžite upúta, máme pre vás dobrú správu. Pripravte sa na Seeds.

Seeds je psycho-sexuálna hororová rozprávka o boji s vnútornými démonmi a sebeckými túžbami. Skúma nekonečnú ľudskú snahu rozoznávania dobra od zla, lásky od slabosti a človečenstva od monštruóznosti. Existuje niečo ako zatratenie a spása? Jestvuje všetko a všetkých riadiaca jednotná energia?

Tak ako samotný trailer, i dostupné informácie o filme sú vágne a tajomné. Príbeh je však o Marcusovi, ktorému sa jeho zhýralá noc plná zvrhlostí vymkla spod kontroly a preto sa rozhodne utíšiť svoju myseľ a dušu v rodinnom dome na pobreží Nového Anglicka. Marcusove hľadanie pokoja a samoty však preruší brat s prosbou o postráženie jeho dcéry a syna.

Po pár dňoch však Marcusa túžobný pokoj opustí a nahradí ho pocit strácania vlastnej mysle. Akoby ho provokovala v jeho vnútri zakorenená temná energia čakajúca na tú správnu chvíľu. Marcusovu myseľ pohltí strach. Strach z toho, že sa poddá na jeho duši parazitujúcej sile schopnej vykonať tie najhoršie a najzvrátenejšie činy. Musí ochrániť svoju neter Lily. Tá je totiž v najväčšom nebezpečenstve. No ako? A pred čím? Ako vyhnať neviditeľné monštrum?

Film zrežíroval a príbeh napísal Owen Long. Scenár zostrojil Steven Weisman. V Seeds si zahrali Trevor Long, Andrea Chen, Garr Long, Kevin Breznahan, Chris McGarry, Shannon Hartman, Adrian Enscoe a ďalší.

Seeds je z produkcie Barnofo a Ambrosino / Delmenico. Svetovú premiéru si odbil v tomto roku na festivale Cinequest Film & VR Festival, ktorý prebiehal od 27. 2. 2018 do 11. 3. 2018. 11. mája mal Seeds premiéru na festivalovom trhovisku Cannes Film Market.

Teaser trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=d__dzmMc4LY

Zábery z filmu:

Plagát: