Psychedelický kanibalistický horor Buzzard Hollow Beef vyzerá chutne

Kanibalizmus ako tá správna diéta v horore Buzzard Hollow Beef.

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako chutí ľudské mäso? Nechceme nikoho nabádať a z nás nikto nikoho pre mäso nezavraždil… a ani z iného dôvodu, no podľa viacerých kanibalistických záznamov je ľudské mäso pomerne chutné. Niektorí ho prirovnávajú k jemnému teľaciemu, iní ho opisujú ako mäso bez zvieracieho zápachu. Najlepšie časti na konzumáciu sú údajne na krku a celkovo v horných partiách tela. To sme ale odbočili.

Jordan Vollmer je čerstvo rozvedená slobodná matka a keďže sa blížia sviatky Vďakyvzdania, plánuje obrovskú rodinnú večeru a relaxačný víkend so svojou priateľkou Paige v mestečku zvanom Buzzard Hollow. V tomto meste už po niekoľko generácií žije rodina Solomonovcov, ktorá tu vlastní svoj ranč a lahôdky. V nich odjakživa predávajú to najchutnejšie mäso v okolí, no ich excentrické a občas zvláštne správanie na seba privalilo rôzne historky o pôvode ich mäsa. Jednou z takých je vrava o tom, že ich chutné mäso nepochádza zo zvierat, ale z ľudí.

Jordan sa však chystá nasýtiť svoju veľkú rodinu a preto potrebuje pomerne veľa mäsa. To kúpi priamo u notoricky známej predajne patriacej rodine Solomonovcov.

Keď sa okolo stola začne šíriť legenda o ľudskom mäse na tanieroch, začnú sa diať naozaj zvláštne veci. Medzi ne patria halucinácie a psychotické násilné akty. Všetci pri stole začnú podozrievať rodinu Solomonovcov z otrávenia.To však nie je všetko. Do tohto psychopatického Vďakyvzdania sa zamotajú samotní Solomonovci, čo vyústi do psychedelického masakrálneho hororu.

Film Buzzard Hollow Beef zrežíroval Joshua Johnson, pre ktorého ide o celovečerný režisérsky debut. So scenárom mu pomohla Tara C. Hall. V horore si zahrali Nadia Kamil, Emily Letts, Scott C. Brown, Gabriel Caste, Janet Chiarabaglio a Jay Wesley Cochran.

Buzzard Hollow Beef je z produkcie A Man & A Woman Productions a vďaka distribučnej spoločnosti Multicom Entertainment Group vyšiel na VOD 21. novembra. Nájdete ho na Amazone a iTunes.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: