Prvý skutočný pohľad na American Horror Story: Cult v novom traileri

Prvý skutočný pohľad na American Horror Story: Cult.

V dnešnej dobe je celkovo náročné držať tempo s trailermi k filmom a seriálom. Trailery na samotné trailery, klipy a televízne spoty vychádzajú ako na bežiacom páse. Ak v niečom seriál American Horror Story vyniká, tak je to určite v dokonalom marketingovom pláne, ktorý spočíva v dvojciferných počtoch atmosferických teaser trailerov.

No po celkom dlhej dobe naťahovania sa fanúšikovia AHS dočkali prvého traileru, ktorý využíva reálne útržky z novej série seriálu.

Naposledy sme o AHS: Cult písali len pred pár dňami, a to pri príležitosti teaser traileru/ úvodných titulkov, v ktorých sme mohli vidieť masky Donalda Trumpa, či Hillary Clintonovej. No teraz vďaka prvému plnohodnotnému traileru vieme, že tvorca seriálu Ryan Murphy to so svojim plánom o stvárnení prezidentských volieb v USA z roku 2016 myslel skutočne vážne a i napriek prekvapivej kritike sa nezľakol svojej kreatívnej vízie. A či úmyselne kontroverzne alebo nechtiac prirodzene, namiesto vágnej video kompilácie hneď v úvodných sekundách traileru ponúkol pohľad na víťaznú noc Donalda Trumpa.

A aby toho nebolo málo, Ally Mayfair-Richards (Sarah Paulson) toto rozhodnutie ľudu resp. elektorátu vôbec neznesie a s panickým plačom sa zrúti na kolená, zatiaľ čo jej partnerka Ivy (Allison Pill) a ich syn zostanú v nemom údive.

Ally navyše trpí fóbiou z klaunov, ktorá sa jej od volieb čoraz viac zhoršuje a ňou prežívané halucinácie neveštia nič dobré. Pridajme si k tomu desivo vyzerajúcu opatrovateľku Winter Anderson (Billie Lourd), modrovlasého lídra kultu Kaia Andersona (Evan Peters) a máme postavený základ na epizódy plné strachu a záhad.

V predošlých článkom sme taktiež spomínali návrat postavy klauna Twistyho zo štvrtej série Freakshow. Trailer ho ukázal v podobe postavičky a knižky. Je viac než pravdepodobné, že sa Twisty objaví vo veľkom a bude terorizovať desivú realitu Ally.

V novej sérii American Horror Story: Cult uvidíme hercov a herečky Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes, Adina Howard a Lenu Dunham.

Podstatné otázky o novej siedmej sérii tak máme zodpovedané a môžeme sa pokojne tešiť na premiéru prvej epizódy. Tá príde 5. septembra pod názvom Election Night. Tak si zaznačte kalendáre a okúste noc Donalda Trumpa a hororu, ktorý so sebou prinesie.

Trailer:

Zábery z traileru: