Producenti SAW skryli do stien Havenhurstu prekvapenie

Havenhurst v sebe skrýva viac, než len kľud a príjemných susedov.

Jackie, mladá žena plná viny a ľútosti sa po prepustení z rehabilitačného centra pokúsi vrátiť do koľají zabudnutého života v Havenhurste. Vkusná a honosná budova dýchajúca nespočetným množstvom bytov plných tajomstiev jej však nedokáže z mysle vymazať spomienky na osemročnú dcéru a drogovú minulosť, ktorá ju o ňu pripravila.

Havenhurst v Jackie začne vyvolávať nepríjemné pocity záhadným zmiznutím mladej obyvateľky bytu 1006. Jackie ju poznala z centra a jej zmiznutie bez stopy a jediného vysvetlenia nedáva zmysel.

Sprevádzaná policajným dôstojníkom a dievčaťom začne odhaľovať skutočnú hrôzu Havenhurstu. Jej vnútro totiž nie je jediné miesto v ktorom bude musieť bojovať s démonmi.

Film Havenhurst na VOD prinesú 10. februára režisér Andrew C. Erin a scenárista Daniel Farrands (Amityville: The Awakening, Haunting in Connecticut, The Id). Zahrala si v ňom aj hororovým fanúšikom známa Julie Benz (Defiance, Buffy The Vampire Slayer, Dexter, SAW). K nej sa pripoja Fionnula Flannagan (Little Secret, Defiance, Lost), Belle Shouse (Secrets and Lies, A Million Ways to Die in the West), Josh Stamberg (The Affair, Parenthood), Toby Huss (Big Bear, Halt and Catch Fire), Jennifer Blanc (Among Friends, Good Family Times), Matt Lasky (The Purge: Anarchy) a Douglas Tait (Jack The Reaper, The Quest).

Trailer: