Preskočiť na obsah

Producenti Blair Witch nás počastujú pekelnými cukríkmi

Nadupaný horor príde spolu s jarou a okrem prírody sa prebudia aj diabolské chúťky hororových fanúšikov.

Svoju premiéru si film The Devil’s Candy síce odkrútil už v roku 2015 na medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, ale oficiálne vyjde až v marci roku 2017.

Režisér Sean Byrne je hororovým fanúšikom známy hlavne svojim úspešným snímkom The Loved Ones. Teraz sa nás rozhodol počastovať horkou dobrotou s názvom The Devil’s Candy. Na pomoc mu prišli producentské sily v podobe Keitha Caldera a Jessicy Calder. Ich Snoot Entertaiment stáli za Blair Witch, You’re Next a The Guest. Hlavné úlohy si zahrali Ethan Embry (Convergence, The Guest, Vacancy, The Walking Dead, Late Phases), Shiri Appleby (UnREAL, Code Black) alebo aj Pruitt Taylor Vince (The Mentalist, 13 Sins).

Jesse, nie tak úspešný umelec, sa odsťahuje so svojou manželkou a dcérou do vysnívaného texaského domu, ktorého cena rapídne klesla pre jeho nepríjemnú minulosť. Rodina si rýchlo začne uvedomovať, že niečo nie je v poriadku. Dom ovládnu démonické sily, ktoré sa začnú prejavovať skrz Jesseho obrazy. Aby toho nebolo málo, pozemok začne navštevovať pomätený syn predošlých majiteľov.

The Devil’s Candy vyjde najprv v Rusku a dostal tak aj svoj nový ruský plagát.

devils-candy

Ruský trailer: