Pripravte sa na krvavé posadnutie démonom vo filme American Guinea Pig: The Song of Solomon

Stretnutie s diablom vo filme American Guinea Pig: The Song of Solomon

Stephen Biro je zaujímavá postava hororového žánru. Venoval sa komiksom a hlavne svojim románom, ktoré sú podľa jeho vlastných slov založené na skutočných udalostiach. Tie, rovnako ako väčšina jeho tvorby, sa sústredia na stretnutia s démonmi, pomocníkmi diabla a s diablom samotným. Tieto skúsenosti vtesnal do svojich kníh Hellucination (2011), Dialogue with the Devil (2013), či Satan Reborn (2014).

Ako producent a režisér sa venuje svojej satanskej filmovej sérii American Guineia Pig, ktorú tvoria časti American Guinea Pig: Bouquet of Guts and Gore (2014), American Guinea Pig: Bloodshock (2015) a pripravovaný American Guinea Pig: The Song of Solomon. Tento nový prírastok sa Stephen rozhodol zafinancovať pomocou crowdfundingovej kampani na Indiegogo, kde vyžiadanú čiastku 3 000 amerických dolárov sa podarilo prekonať viac než sedemnásobne (21 149 amerických dolárov), a to dvadsať dní pred koncom kampane.

Film je o Mary, ktorá bola svedkom samovraždy svojho otca a tento tragický incident spravil z duše a tela Mary hostinec pre diabolské sily. Nejde však o „obyčajné“ posadnutie. Toto je predzvesťou vlády Antikrista, ktorý bude vládnuť 7 rokov a jeho dokonaný príchod sprevádzajú suchá, hladomor a rozklad spoločnosti. Katolícka cirkev sa snaží Mary zachrániť, no darmo. Posiela exorcistov, jedného za druhým a peklo odoláva. Existuje nádej pre Mary a ľudstvo?

Dozviete sa vo filme American Guinea Pig: The Song of Solomon, ktorého dátum vydania nie je známy, no nachádza sa v postprodukcii. Zahrali si v ňom Jessica Cameron, Jim Van Bebber, David E. McMahon, či Scott Alan Warner.

Stephen Biro vo filme využil len praktické efekty. K tomu mu dopomohla spoločnosť Oddtopsy FX, ktorá pracovala na filme We Are Still Here (2015) a ToeTag FX, ktorej tvorbu ste mohli vidieť v horore Murder Set Pieces (2004).

American Guinea Pig: The Song of Solomon bude distribuovaný cez spoločnosť Unearthed Films, ktorú vlastný samotný Stephen Biro

Zatiaľ si pozrite neceznúrovaný trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=4ORmLTIIlUk

Zábery z filmu:

Plagát: