Prípad sériového vraha s prezývkou Night Stalker dostane vlastný dokumentárny seriál

Kompletný pohľad na neslávneho vraha s prezývkou Night Stalker.

Temné leto v slnečnom Los Angeles.

Richard Ramirez, známy pod prezývkou Night Stalker, patrí medzi notorických sériových vrahov. Od apríla 1984 po august 1985 terorizoval Los Angeles a San Francisco, no najaktívnejší bol počas letných horúčav roku 1985, kedy sa mu podarilo zasiať strach do sŕdc každého obyvateľa bez výnimky. Desivý fantóm Night Stalker útočil, vraždil a sexuálne napádal bez jedinej preferencie. Jeho obeťami boli deti, muži a ženy od 6 do 82 rokov. Boli odlišnej rasy, žili v iných socio-ekonomických podmienkach a v rôznych susedstvách. V lete 1985 nebol nikto v bezpečí. Otcovia sa báli o svoje dcéry, synovia sa báli o svoje matky a vnúčatá sa báli o svojich starých rodičov. S farbami noci splývalo monštrum.

Na neslávny prípad Richarda Ramireza, jeho obete a snahu vyšetrovateľov dolapiť atypického sériového vraha, sa pozrie nový 4 dielny dokumentárny seriál Night Stalker: Hon na sériového vraha (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer). Ponúkne archívne zábery, rozhovory a udalosti vyrozprávané z pohľadu detektíva Gila Carrilla a legendárneho vyšetrovateľa Franka Salerna, ktorí sa na vyšetrovaní podieľali.

Dokumentárny seriál Night Stalker: Hon na sériového vraha (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer) je od režiséra Tillera Russella a vyjde 13. januára 2021 na Netflixe.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *