Preskočiť na obsah

Prežijete labyrint nočných môr v horore Forward?

Peklo je bližšie, než sa zdá.

O filmoch z distribúcie Terror Films píšeme pravidelne a vždy radi. Tentokrát si pre nás i pre vás pripravili novinku a v ich histórii aj prvotinu. Divákom totiž prinesú prvý španielsky horor z ich distribúcie. Volá sa Forward a ide o pekelnú šialenosť.

A pekelnou šialenosťou sme ho nenazvali náhodou. Tomás a Marco sú totiž nájomní vrahovia vyslaní pomstiť svojho šéfa. Pomstu si má odniesť kriminálny boss prezývaný El Mago. Kolujú o ňom desivé klebety a rozhodne obom nie je jedno, že mieria do jeho sídla.

Už po príchode do budovy pripomínajúcej opustený hotel si Marco a Tomás uvedomili, že tu niečo nehrá. Akoby priestory celého hotela neboli súčasťou poznanej reality a spoločne sa ocitli v snovom svete. S myšlienkou na snový svet by rozhodne neboli ďaleko. Rozdielom je len to, že namiesto príjemných spomienok ich čakajú nočné mory, manifestácie strachov a kreatúry ulovené v najhorúcejších hĺbkach pekla.

El Mago rozhodne nie je len obyčajný šéf podsvetia. Pod palcom má svet, ktorého sa po tisícročia bojí väčšina ľudstva. Po jeho boku sa navyše ocitne záhadná Larissa, ktorej úloha je rovnako hororovo kreatívna. Zvládnu Marco a Tomás návštevu vo vlastnom pekle?

Film Forward zrežíroval Henry Bedwell (Darker Than Night) a zahrali si v ňom Harold Torres, Axel Ricco, Oscar Toledano, Karen Leone, Paulette Hernández a Lisette Morelos.

Forward je z produkcie Mazorca Studio, L-Mento Entertainment Production a vyjde už dnes 1. mája cez distribučnú spoločnosť Terror Films a to na VOD či digitálnych platformách ako sú Amazon Instant, iTunes a Google Play.

Trailer:

Zábery z filmu:

Oficiálne snímky:

Plagát:

Značky: