Preskočiť na obsah

Prežije punk masaker v horore The Ranger?

Punk’s not Dead.

Hey, fellow kids! Je punk ešte stále nažive? Ešte sa vedú zdĺhavé diskusie o tom, čo vlastne ten punk je a ktorá kapela je komerčná a ktorá underground? Fajn, fajn, tak teda stále platí Punk’s not Dead. Pravdepodobne však nie nadlho, v horore The Ranger sa na punk chystá nabrúsená sekera.

V poriadku, nie úplne doslovne, ale film od Jenn Wexler je preplnený punkovou subkultúrou a soundtrackom, takže fanúšik punku si príde na svoje. A tí, čo punk nenávidia, si prídu na svoje taktiež. Punkáči na čele s Chelsea sú totiž klasicky na úteku z otravného mesta. Mali menšie problémy s autoritami a pod vplyvom halucinogénnej drogy Echo im nenapadlo nič lepšie, ako ujsť do lesa do starého rodinného útočiska.

Chelsea sa však schovávať v národnom parku Blackwood Point príliš nechce. Svoju nervozitu nedokáže skrývať, no svoje tajomstvo a dôvody jej správania v sebe stráži dokonale.

Pravda o jej minulosti príde najavo v momente, keď partiu kamarátov začne loviť ozbrojený správca parku. Aký na to môže mať dôvod? Čo Chelsea zatajila svojim kamarátom?

Na scenári filmu sa podieľali režisérka Jenn Wexler a Giaco Furino. V The Ranger si zahrali Chloe Levine, Jeremy Holm, Granit Lahu, Jeremy Pope, Amanda Grace Benitez, Bubba Weiler a ďalší.

The Ranger z produkcie The Glass Eye Pix Hood a River Entertainment si odbije premiéru 12. marca na SXSW festivale.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: