Prekliatí ‚Noví mutanti‘ sa ukazujú v novom traileri. Film v kinách už čoskoro

Odkladaný horor 'Noví mutanti' sa ukazuje v novom traileri a s novým dátumom premiéry.

Hej! … pst! Ty! Nechceš počuť o nových mutantoch?

Naozaj, niet iného spôsobu, ako uviesť ďalší článok o bizarnom fenoméne Noví mutanti (The New Mutants). Existuje precíznejší termín ako déjà vu? Niečo, čo by dokonale opisovalo situáciou okolo tohto distribučného pekla?

Ak patríte medzi šťastlivcov a o tomto projekte ste v živote nepočuli, takže sa s údivom snažíte spracovať prvý odsek, pripomenieme vám pár maličkostí. Teda, stačiť bude jedna jediná drobnosť; o filme Noví mutanti sme poprvýkrát písali takmer pred 3 rokmi v roku 2017. Vtedy vyšiel prvý oficiálny teaser trailer a hrdo nám predstavil dátum premiéry 13. apríl 2018.

Po takmer 5 mesiacoch od traileru sa však štúdio rozhodlo natočiť nové scény s kompletne novou postavou. Po vyše polroku neskôr producent Simon Kinberg všetkým oznámil, že v daných chvíľach prebiehalo druhé kolo dotáčania nových scén.

Noví mutanti boli presunutí na február 2019, vraj kvôli Deadpool 2. Neskôr bol film pripravený na augustovú premiéru v rovnakom roku, nakoľko v rovnaký mesiac mal vyjsť X-Men: Dark Phoenix. No a naposledy sa tento zrejme odvážny komiksový horor dočkal odkladu na apríl 2020. Tento plán bol, z jasných dôvodov, zmarený.

Ak ste si však mysleli, že po vlne filmových odkladov, vrátane nového Halloweenu či V zajatí démonov 3, čaká rovnaký osud aj našich mutantov, mýlili ste sa.

Noví mutanti (The New Mutants) majú vyjsť 28. augusta v kinách v USA. Na Slovensku a v Česku film uvidíme o deň skôr 27.08.2020 vďaka CinemArt a Falcon.

Noví mutanti od Josha Boona nám predstavia päticu mladých mutantov, ktorí len začínajú objavovať svoje schopnosti. Sú držaní proti svojej vôli v tajnom zariadení pod drobnohľadom Dr. Cecilie Reyes. Pri snahe utiecť a zachrániť sa budú musieť bojovať nielen so sebou, ale i s hriechmi minulosti.

Vo filme si zahrali Maisie Williams, Charlie Heaton, Alice Braga, Henry Zaga, Blu Hunt a Anya Taylor-Joy.

2 minútový segment + nový trailer odpremiérovali na tohtoročnom „domácom“ Comic-Con@Home.

2 min. ukážka + trailer (24:12):

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *