Preskočiť na obsah

Pred smrťou sa neschováte ani na slnečnej pláži vo filme Beach Massacre at Kill Devil Hills

Beach Massacre at Kill Devil Hills schladí chúťky na slasher už toto leto.

Lawrence W. Nelson II si pre fanúšikov hororu pripravil potenciálny letný slasher hit Beach Massacre at Kill Devil Hills, celovečerný remake krátkeho filmu z roku 2012 s názvom You Found Me, ktorý tiež sám napísal a zrežíroval. So scenárom mu pomohol John Saunders, ktorý má produkčné skúsenosti z filmu Compound Fracture (2014). V Beach Massacre at Kill Devil Hills si zahrali Taya Parker, Rudy Reyes, Elissa Dowling, Sara French a Diana Prince.

Vo filme budeme sledovať príbeh rozvedenej Stacy Phelps, ktorej bývalý manžel a tyran v jednom sa má čoskoro vrátiť z väzenia. Stacy nechce byť nikde blízko chlapa, ktorý jej zo života urobil peklo, a tak sa rozhodne vziať svoje štyri kamarátky a dcéru Lizzie na plážový dom svojich rodičov. Ten sa nachádza na pláži v reálnom mestečku Kill Devil Hills, ktoré nájdete v Severnej Karolíne. Plánovaný relax a vyvetranie si hlavy sa však rýchlo zmenia na nočnú moru. V blízkosti ich domu začne vyčíňať vrah a a chodiacich obetí je ešte stále dostatok.

Beach Massacre at Kill Devil Hills bol v roku 2016 nominovaný na najlepší film festivalu Bloodstained Indie Film a v tom istom roku vyhral cenu za najlepšiu nahotu (nech to znamená čokoľvek) a za najlepší dejový zvrat na online filmovom festivale Independent Horror Movie Awards.

V každom prípade tento horor môže byť ideálnym spoločníkom pre jednu horúcu letnú noc, či už budete sami alebo s niekým.

Presný dátum vydania nie je známy, no leto 2017 platí.

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: