Preskočiť na obsah

„Prázdnota je váš Boh,“ hovorí trailer na horor Flesh of the Void

Flesh of the Void prichádza.

Ak nás sledujete pravidelne, tak viete, že o filme Flesh of the Void od Jamesa Quinna sme napísali už niekoľko článkov. Tentokrát však ide o príležitosť oficiálneho vydania na DVD, ktoré si je možné objednať zo stránky distribučnej spoločnosti Blacklava Entertainment (link je nad trailerom). K takejto udalosti pochopiteľne patrí aj predstavenie oficiálneho DVD traileru, ktorý si u nás môžete spokojne pozrieť.

Jamesa Quinna, produkčnú spoločnosť Sodom & Chimera Productions a ich tvorbu sledujeme dlhšie a o viacerých projektoch sme vás informovali. Ak sa vám páči pohľad do vizuálneho pekla Jamesa Quinna, pokojne navštívte odkazy na naše články The Temple of Lilith,  The Law of Sodom a Sulphur for Leviathan.

A práve tým je James Quinn známy, jeho talentom vdýchnuť život nočným morám. Pomáha tomu aj to, že J. Quinn obľubuje prácu so Super 8 a 16 mm filmami. V prípade filmu Flesh of the Void Ide o znepokojujúci a totálne absurdný počin o tom, ako by vyzerala smrť, keby bola prechádzkou záhradou plnou najhorších strachov a zverstiev, aké si len ľudská myseľ dokáže predstaviť.

Flesh of the Void chce ukázať protipólny pohľad na akt umierania, aký je zvyčajne prezentovaný viacerými vierami. Samotný popis filmu hovorí „Podpáľte svoje biblie, prázdnota je váš Boh.“

DVD Flesh of the Void zakúpite TU.

DVD Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: