Preskočiť na obsah

Pozrite si trailer na horor od tvorcu ikonického Nezvratného osudu

Démoni osudu.

Jeffrey Reddick je tvorca ikonickej hororovej série The Final Destination (Nezvratný osud). Ako scenárista stál pri prvej a druhej časti. Naposledy ste jeho kreativitu mohli vidieť v horore Dead Awake z roku 2017. Vyzerá to však tak, že Jeffrey Reddick v sebe nosí ešte jednu filmovú sériu. Aspoň taký je plán s pripravovanou prvou časťou série s názvom The Final Wish.

The Final Wish má byť filmová séria so spoločným menovateľom zvaným Djinn. Djinn sú démonické bytosti so slobodnou vôľou charakteristické pre kultúru arabských krajín a Islamu. Ak si myslíte, že vytvoriť univerzum okolo týchto démonických entít je odvážne, musíme vám prezradiť ešte trúfalejšiu ideu,

The Final Wish je totiž dielikom skladačky nosiacej názov Superstition Movies. Superstition Movies má byť obrovský filmový projekt zastrešujúci hororové filmy dotýkajúce sa povier, legiend a mýtov rôznych kultúr z celého sveta. V súčasnosti tvoria exekutívny tím Jeffrey Reddick, Dale Godboldo a Arthur Wylie. Kam sa tento projekt posunie naznačí úspech The Final Wish, no už teraz sa pracuje na ďalšom filme s názvom Superstition: The Rule of 3’s. V ňom sa okrem Ludacrisa predstaví aj instagramová hviezda Amanda Cerny.

Tvárou The Final Wish je hororová ikona Lin Shaye, ktorú väčšina fanúšikov pozná vďaka úspešnej série Insidious. Na prestíži pridáva Tony Todd z Candymana.

Príbeh je pomerne jednoduchý a priamočiary. Aaronovi Hammondovi neočakávane umrie otec. Okamžite sa vydá ponúknuť svoju oporu milovanej mame Kate, ktorá stratu svojej dlhoročnej lásky znáša s obrovskými ťažkosťami. Keď sa Aaron začne prehrabávať otcovými vecami, natrafí na zvláštne vyzerajúcu urnu. Aaron si všimne, že od nájdenia urny sa mu plnia všetky priania. Nejde však o rozprávkovo magické šťastie. Na urne lipne démon. Djinn, ktorý si je vedomý rovnováhy medzi životom a smrťou. A i keď Aaron nemal zlé úmysly, démonické sily si začnú brať to, čo im patrí.

The Final Wish zrežíroval Timothy Woodward Jr. Scenár napísali Jeffrey Reddick, William Halfon a Jonathan Doyle. Vo filme si zahrali Lin Shaye, Tony Todd, Michael Welch, Melissa Bolona, Spencer Locke, Dey Young, Larry Poole a ďalší.

Film je z produkcie Global Renaissance Entertainment Group, BondIt a v kinách sa ocitne len 24.01.2019 v USA cez Cinedigm. Ďalšie plány distribúcie známe nie sú.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: