Pozor na duchov v horore Perjanjian Dengan Iblis

Paranormálna rodina.

Opäť tu máme trailer na horor z indonézskej produkcie MD Pictures a od už kultového filmového producenta Manoja Punjabiho. Paranormálny počin nesie názov Perjanjian Dengan Iblis a réžiu si pod svoje krídla prevzal Ardy Octaviand.

Príbeh je o vdovcovi Barovi, ktorý po smrti manželky zostal sám so svojou drobnou dcérou Larou. Bara sa však nechcel životom túlať sám a preto bol rád, keď sa dokázal zamilovať do Annisy. Lara to však vo svojej detskej mysli nedokázala pochopiť. Videla len to, že jej zo života zmizla mama a nahradila ju cudzia žena. Annisa sa pritom snažila zo všetkých síl urobiť pre ich nový vzťah čo najviac.

Bara si to všimol a preto obe ženy svojho života pozval na spoločný piknik na ostrove Bengalor. Mýtický, záhadný a krásny Bengalor bol navštevovaný turistami veľmi striedmo, čo trojici úplne vyhovovalo. Bohužiaľ, krátko po príchode sa začali diať zvláštne veci. Lara i Annisa zostali vydesené pri pohľade na desivú entitu, ktorá sa výzorom podobala na zosnulú matku Lary.

Bara to bral ako nepodarený pokus o strašidelný príbeh a rázne túto paranormálnu teóriu o svojej mŕtvej manželke zhodil zo stola. No pre Laru a Annisu to bola stále hororová realita.

Lara a Annisa sa musia spoločnými silami postaviť voči supernaturálnym silám. A ktovie, možno ich tento hrôzostrašne nebezpečný zážitok zblíži.

Perjanjian Dengan Iblis zrežíroval Ardy Octaviand. Vo filme si zahrali Shandy Aulia, Artika Sari Devi, Alex Abbad, Aghi Narottama a Basmalah Gralind.

Film je z produkcie Pichouse Films (MD Pictures) a vyjde 10.01.2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: