Preskočiť na obsah

Postavte sa svojim fóbiám v novej hororovej antológii Phobia

Postavte sa svojim strachom v horore Phobia.

Jednou z najkrajších vecí na vedení webu venujúcemu sa hororovému žánru je to, že človek dostane možnosť prebádať horory z rôznych kultúr a krajín. Či už išlo o Poľsko, Rusko, USA, Španielsko, alebo Irán, jazyku hororu rozumie každý jeden fanúšik. Teraz tu máme jednu veľmi zaujímavú antológiu, pod ktorú sa podpísalo štrnásť režisérov z odlišných krajín. Film s názvom Phobia/ Phobia 14, tak prinesie medzinárodné príchute hororu v jednom balení.

Ako samotný názov napovedá, divák si vo filme otestuje svoj strach a či náhodou netrpí fóbiami, o ktorých ani len netušil.

Na horor sa teda môžete tešiť, ak trpíte iracionálnym strachom z vlasov, medicínskej liečby, mladých dievčat a panien, neskutočne sa bojíte tmy, nosíte stále rukavice pre šancu stretnutia sa s bacilami, prípadne mimozemšťanmi, alebo máte strach zo starnutia. 

Samozrejme, niektoré fóbie sme nespomenuli, aby to bolo pre vás o čosi zábavnejšie. Ak si teraz hovoríte, že ani jedna z hore uvedených fóbií vo vás strach nevyvoláva, horor Phobia/Phobia 14 vás možno presvedčí o opaku.

Za hororom stoja režiséri Akram Lewiz, Alessandro Redaelli, Michael J. Epstein, Domiziano Cristopharo, Poison Rouge, Chris Milewski, Sam Mason Bell, Alessandro Giordani, Jason Impey, Sunny King, Rob Ulitski, Davide Pesca, Jackson Batchelor and Dustin Ferguso.

Phobia alebo ak chcete, Phobia 14, je z produkcie Vestra Pictures, The Enchanted Architect a Trash Arts.

Film je od 1.8 tohto roku v post-produkcii, mal by vyjsť neskôr 23. augusta, ale nič nesľubujeme.

Čo sa týka dvoch názvov, ide o to, že samotný trailer nesie meno Phobia. AM Media Production (prod. spoločnosť, ktorú vlastní jeden z režisérov, Akram Lewiz), prezentuje názov Phobia 14 a aby toho nebolo málo, na IMDB je možné nájsť obe verzie s jednou zmenou a to takou, že v jednej figuruje Akram Lewiz a v druhej nie. Za chaos sa ospravedlňujeme.

Zábery z filmu:

Plagát: