Preskočiť na obsah

Posadnutá Hannah Grace a nočná márnica v novom horore od Sony

Nepodarený exorcizmus Jane Doe.

Sony si po zbabranom Slender Manovi a vlažnom ne-R-kovom Venom-ovi nedalo povedať a rozhodlo sa to ešte raz skúsiť s hororovým žánrom. A tentokrát to v Sony myslia smrteľne vážne – filmu totiž vymysleli vlastný hashtag, ktorý nacapili na celú dĺžku traileru. Filmové weby totiž nemilujú nič viac, než nepoužiteľný hashtag cez všetky obrázkové médiá.

Film nesie názov The Possession of Hannah Grace a i keď je z dielne štúdia Screen Gems, ktoré nám v minulosti prinieslo horor Don’t Breathe, o nový posadnutý počin sa postarali režisér a scenárista bez významnejších žánrových skúseností. Diederik Van Rooijen má za sebou akčné projekty ako Taped a Daglicht, no scenárista Brian Sieve je tvárou vlažných Boogeyman 2 a Boogeyman 3.

Príbeh posadnutia Hannah Grace je totiž o nepodarenom exorcizme, ktorý si za obeť vezme život mladej dievčiny. O niekoľko mesiacov neskôr sa Megan Reed, pracovníčke márnice, do „rúk“ dostane pokrivené telo za života údajne posadnutej Hannah Grace.

Megan je síce na mŕtvoly zvyknutá, no jej nočná šichta sa kvôli Hannah zmení na démonický zážitok. Jej myseľ ovládnu šialené vidiny a presvedčenie o tom, že temná sila v mŕtvej Hannah stále žije…

Vo filme si zahrali Stana Katic, Shay Mitchell, Lexie Roth, Kirby Johnson, Louis Herthum, Grey Damon a ďalší. The Possession of Hannah Grace je z produkcie Screen Gems a vyjde 30.11.2018 cez Sony Pictures Releasing.

Trailer:

Zábery z traileru:

Plagát:

Značky: