Preskočiť na obsah

Pomstychtivý duch v horore Aiyai: Wrathful Soul

Posadnutie z pomsty.

AIYAI: Wrathful Soul je supernaturálny psychologický horor o pomstychtivej mŕtvej duši a mladíkovi, ktorý sa nechcene stane nástrojom paranormálnej skazy.

Názov filmu vychádza zo starodávneho indického slova Aiyai, ktoré v preklade znamená „princezná“ a v minulosti sa používalo na pomenovanie na okraji spoločnosti žijúcej cigánky milujúcej svet spirituality. Podobné dievča zahynie desivou a brutálne nepríjemnou smrťou. Jej nahnevaná a po pomste túžiaca duša sa nehodlá vrátiť na večný odpočinok, pokým vrahovia a všetci zodpovední za smrť nedostanú svoju vražednú nádielku.

Na svoj plán však potrebuje telo a mladý, v novej práci pohrebného asistenta začínajúci Kiran je ideálny kandidát na supernaturálnu spúšť. A aj sa tak stane. Kiranov život začnú sprevádzať bizarné tragické udalosti a vidiny, ktoré nedokáže racionálne vysvetliť. Polícia so zvýšeným záujmom o jeho osobu si taktiež nevie dať rady. Nikto totiž nevie, že za všetkým stojí mŕtva duša s túžbou pomstiť sa.

Horor AIYAI: Wrathful Soul zrežíroval a napísal Ilanthirayan Alan Arumugam. Na scenári s ním spolupracovali Mukund Ramanan a Charles Benedict. Vo filme si zahrali Kabir Singh, Pennyanne Lace, Richard Huggett, Vinod Mohana Sundaram, William Wensley, Ozzie Devrish, Marco Sinigaglia a Tahlia Jade Holt.

Film je z produkcie AIYAI Pty Ltd, YSA Screen Media a vyjde v apríli budúceho roku cez GVKM Elephant Pictures.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: