Pokračovanie ‚The Haunting of Hill House‘ dokončilo natáčanie

Populárny hororový seriál sa vráti v novej podobe

Kritikmi uznávaný horor sa vracia.

Hororový seriál The Haunting of Hill House z roku 2018 od MikeFlanagana zožal obrovský úspech a stal sa novým sezónnym fenoménom na streamovacej platforme Netflix. Seriál inšpirovaný rovnomenným románom od Shirley Jackson vyniesol epizódny horor na nový vrchol a je teda logickým vyvrcholením fakt, že si krátko na to Netflix stiahol duo Mike Flanagan a Trevor Macy do nového niekoľkoročného kontraktu. Flanagan a Macy spolupracovali na The Haunting of Hill House, Oculus, Hush, Gerald’s Game či na filmovej adaptácii Kingovho románu Doctor Sleep.

To, že „nová“ antologická podoba seriálu príde v krátkej dobe na Netflix sme vedeli od februára minulého roku, kedy boli plány na novú sezónu „The Haunting“ oficiálne potvrdené. Produkcia odštartovala o 7 mesiacov neskôr.

Režisér Mike Flanagan dnes na svojom Twitteri potvrdil, že sa produkcia novej kapitoly s názvom „The Haunting of Bly Manor“ úspešne ukončila.

„The Haunting of Bly Manor“ vyrozpráva príbeh založený na legendárnej novele The Turn of the Screw od Henryho Jamesa, v ktorej sa vychovávateľka stará o Milesa a Floru, siroty žijúce v bohatom sídle. Mladá žena však začne byť presvedčená o tom, že priestory sídla obývajú duchovia.

Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas a Kate Siegel z The Haunting of Hill House sa vrátili do nových úloh v The Haunting of Bly Manor.

Bude to práve Victoria Pedretti, ktorá si zahrá rolu vychovávateľky starajúcej sa o na prvý pohľad obyčajné deti.

The Haunting of Bly Manor vyjde ešte tento rok na Netflixe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *