Pokračovanie hororu ‚The Babysitter‘ príde na Netflix budúci mesiac

Chůva na zabití: Krvavá královna (The Babysitter: Killer Queen) príde na Netflix už onedlho.

Keď nočná mora vstane z mŕtvych.

Spomínate si na film The Babysitter? Išlo o dokonalú, popcornovú, hororovú zábavu od McG a Briana Duffielda. Až tak sa nám páčil, že sme ho zaradili do zoznamu najlepších hororových filmov roku 2017.

Ak patríte medzi tých, ktorí si krvavú hororovú zábavu užili a dúfali v návrat satanistického kultu a vysokoškolských stereotypov, máme pre vás dobrú správu. Netflix vydal oficiálny trailer a oznámil dátum premiéry.

Pokračovanie nesie názov Chůva na zabití: Krvavá královna (The Babysitter: Killer Queen) a bude sa odohrávať 2 roky po noci, kedy sa chlapca Colea snažila zabiť jeho opatrovateľka Bee. Problém je len jeden – nikto mu jeho príbeh o satanistickej opatrovateľke neverí. Väčšina si myslí, že Cole prišiel o rozum. Niet sa čomu čudovať, veď všetci vražední účastníci neslávnej noci zmizli. Po Bee a jej priateľoch niet ani stopy.

Cole zostane pri zmysloch len vďaka kamarátke a susedke Melanie. Tá mu verí, no presviedča ho o tom, aby na celú vec zabudol a spravil nový krok vpred. Symbolizovať to mala párty pri jazere. Cole to začínal vnímať pozitívne. Trochu zábavy v prítomnosti dievčaťa o ktorom sníva? Možno je naozaj čas zabudnúť.

Coleova najväčšia nočná mora však ožije. Na párty stretne svojich starých známych a noc je naozaj mladá…

Chůva na zabití: Krvavá královna (The Babysitter: Killer Queen) zrežíroval McG a scenár napísali Dan Lagana, Brad Morris & Jimmy Warden a McG.

Vo filme si zahrali Judah Lewis, Emily Alyn Lind, Jenna Ortega, Robbie Amell, Andrew Bachelor, Leslie Bibb, Hana Mae Lee, Bella Thorne, Ken Marino, Chris Wylde, Carl McDowell, Juliocesar Chavez, Maximilian Acevedo, Jennifer Foster a Helen Hong.

Chůva na zabití: Krvavá královna (The Babysitter: Killer Queen) vyjde 10. septembra na platforme Netflix.

Trailer:

Zábery z filmu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *