Preskočiť na obsah

Po duši hladný démon v horore Another Soul

Debutové posadnutie.

Niekedy padne vhod zabudnúť na všetky hororové filmy snažiace sa preskúmať nové žánrové obzory a stráviť jeden večer pri tradičnom koncepte posadnutia supernaturálnymi silami.

Presne takou ľahko stráviteľnou jednohubkou je Another Soul od Paula Chaua, pre ktorého ide vôbec o prvú hororovú skúsenosť. V minulosti sedel na režisérskej stoličke pri muzikálnom projekte Life of an Actress: The Musical, reality-TV Life of an Actress a pri trileri Scalp.

Vo svojom hororovom debute sa pozrel na tínedžerku Megan, ktorej otec Rob podaruje medailón údajne zakúpený v starožitníctve. Od toho momentu začnú Megan každú noc terorizovať desivé nočné mory, v ktorých démonická entita sľubuje ovládnutie jej duše a tela. Podľa jedného páru, s ktorým sa Rob a jeho manželka Susan stretnú, je posadnutie úzko späté s vekom hostiteľa. Megan totiž o 2 dni dosiahne dospelosť a to je čas, na ktorý démonická sila čaká.

Ohlásené posadnutie sa blíži a rodina má málo času na prípravu boja s démonom, ktorého schopnosti si nevedia ani len predstaviť.

Navyše, čo ak samotné hrátky s démonom nie sú výsledkom nešťastnej náhody?

V Another Soul si zahrali Sarah Smithton, Bailey Newman, Garlan Green, Rebecca Lovett, Maura Grady, Tia Link, Anthony Misiano, Wyatt Kuether, Brianne Wigeland, Josh Sauerman a ďalší.

Another Soul je z produkcie CardinalXD a cez Gravitas Ventures vyjde na VOD 25. mája.

Trailer:

Záber z filmu:

Plagát: