Po dievčenskom kulte ide sériový vrah v horore ‚The Sinners‘

Dievčenský kult je v ohrození.

Ne je hriech ako hriech.

Vyrastať v malom náboženskom mestečku, ktorého obyvateľská komunita prísno dohliada nad morálnou čistotou susedstiev nemusí byť až taká veľká zábava, hlavne pre neveriacich. Ďalším možným negatívom môže byť aj atraktívnosť „hriešneho“ správania pre rebelujúcich tínedžerov. Do tejto kategórie patrí aj skupina katolíckych študentiek, ktoré si svojim správaním vyslúžili označenie „hriešnice“. Sedem spolužiačok si toto označenie s hrdosťou priplo na hruď a aj z provokácie založili kult The Sins. Jeho členovia predstavujú všetkých sedem hriechov.

To im však nestačilo. Spontánny kult ozdobili oslavou Satana a snahou o komunikáciu s Luciferom. Nerozvážnej členke Aubrey sa to príliš nepozdávalo, preto sa ju ostatné dievčatá rozhodli trošku morbídne „pranknúť“. Výstrelok dopadol katastrofálne a po niekoľkých dňoch nezvestnosti našli Aubrey mŕtvu. Nešlo však o tragickú príležitostnú vraždu. Niekto sa rozhodol skoncovať s kultom The Sins a študentky to začnú brať veľmi vážne po tom, čo z ich počtu začne ubúdať.

Horor The Sinners je celovečerným režisérskym debutom Courtney Paige. Na scenári spolupracovala s Erin Hazlehurst a Madison Smith. Vo filme si zahrali Brenna Llewellyn, Kaitlyn Bernard, Keilani Elizabeth Rose, Jasmine Randhawa, Brenna Coates, Carly Fawcett, Natalie Malaika.

The Sinners je z produkcie Globetrotter Pictures, Neon Cinema Films a vyjde vďaka Brainstorm Media 19. februára 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *