Pavučina lží a vražda zmenia život rodiny v horore ‚The Lie‘

'Welcome to the Blumhouse' predstavuje druhý film v poradí 'The Lie'

Lož má krátke nohy.

Ak ste minuli predošlý článok o filme Black Box, tak pripomíname, že Amazon a produkčná spoločnosť Blumhouse cez svoje chápadlo Blumhouse Television si pre fanúšikov temného žánru pripravili antológiu „Welcome to the Blumhouse“. Pozostáva z ôsmych filmov a prvú várku uvidíme v úvodnej polovici októbra.

The Lie je remakom nemeckého Wir Monster od Sebastiana Ko. Kormidla sa ujala Veena Sud a pracovala priamo so scenárom od Sebastiana Ko a Marcusa Seiberta.

Príbeh je o Kayle, ktorú otec viezol do tanečného tábora. Vedľa cesty na zastávke zbadali Kaylinu kamarátku Brittany, ktorej bez váhania ponúkli odvoz. No ako to na cestách býva zvykom, obe poprosili šoféra-otca o zastavenie pre návštevu záchodov.

Hlasný krik Kayly a následná panika sa stali poslednými spomienkami na moment, ktorý prevráti ich životy naveky. Moment, kedy bola Brittany naposledy nažive. Kayla sotila Brittany z mosta a po jej tele niet ani stopy.

Rodičia sa rozhodnú svoju dcéru ochrániť pred hrozivými následkami jej činu. Začnú vymýšľať jednu lož za druhou a vystrašenému otcovi Brittany bez váhania klamú do tváre. Všetci vrátane Kayly vedia, že pravda ich raz dobehne. Musia vymyslieť iný plán…

Vo filme si zahrali Joey King, Devery Jacobs, Peter Sarsgaard, Cas Anvar, Patti Kim a Nicholas Lea.

The Lie vyjde v antalógii  “Welcome to the Blumhouse” 6. októbra na Prime Video.

Trailer:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *