Párty, drogy a kanibalistickí zombíci vo filme The Evil in Us

Z ľudí kanibalistické monštrá činiace drogy v horore The Evil in Us.

V USA na 4. júl spadá sviatok Dňa nezávislosti, ktorý je spojený s veľkolepými oslavami plnými ohňostrojov, alkoholu, rekreačných drog a zábavy. Na takéto dobrodružstvo sa chystá aj šestica kamarátov. Spoločne si naplánujú tú najodvážnejšiu oslavu na chate nachádzajúcej sa na jednom z ostrovov pri Washingtone.

Zábava sa však rýchlo zmení na nočnú moru po tom, čo sa slobodu oslavujúca partia dostane k úžasnej rekreačnej droge. Tá totiž nepochádza od usmievavého dílera, ale záhadnej organizácie koketujúcej s biochemickými zbraňami. Na päticu oslávencov začne mať takmer okamžitý efekt a párty ovládne násilie s litrami krvi. Mysteriózna droga robí z jej užívateľov besné, kanibalistické a démonov pripomínajúce monštrá, ktoré sa do seba bez zaváhania pustia.

Ako ste si mohli všimnúť, spomenuli sme, že droga ovládla len päticu kamarátov. Dievča Brie sa rozhodlo oslavovať zodpovednejšie a teraz zostala čeliť o samote svojim najlepším kamarátom, ktorí netúžia po ničom inom, než po jej mäse.

Film The Evil in Us je režisérskym debutom Jasona Williama Leeho, ktorý si napísal aj scenár. Vo filme si zahrali Debs Howard, Lee Tomaschefski, Marina Pasqua, Kylee Bush, Tatyana Forrest, Jerome Velinsky a Ian Collins.

The Evil in Us vyjde 4. júla v špeciálnej direct to Wallmart DVD edícii. Na klasickom DVD a na službách VOD film vyjde 29. augusta tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: