Preskočiť na obsah

Paranormálna entita zničí rodine život v horore Malicious

Boj s entitou o nový život.

Horor Malicious si odbil svetovú premiéru na začiatku tohto leta, no už 28. septembra sa objaví v mexických kinách. Najväčší latinský prevádzkovateľ kín Cinépolis preto vydal príťažlivo pôsobiaci trailer, ktorý nájdete pod týmto článkom,

V paranormálnom horore od Michaela Winnicka stretneme šťastných manželov Adama a Lisu. Adam je profesor a dostal ponuku, aká sa neodmieta. Obom to však vyhovuje, nakoľko sa im naskytla príležitosť presťahovať do pokojného prostredia mimo mesta.

Navyše, Lisa je tehotná a nevie sa dočkať nádherného prírastku do rodiny. V skratke, všetko v ich živote išlo podľa predstáv a obaja dúfali, že im toto šťastie ešte chvíľu dopraje. Všetko príjemné sa však raz musí skončiť a v tomto prípade šťastnú kapitolu uzavrela najhoršia možná tragédia.

Lisa za zvláštnych okolností potratila, čo je pre matku desivá skúsenosť, no Lise s ťažkým srdcom doktor povedal, že už nikdy neotehotnie.

Kým sa doma zotavuje, v dome ju začne desiť mysteriózna paranormálna entita v podobe dieťaťa. Táto entita dospieva pomerne rýchlo a Lise nedá pokoja. Adam je profesor, takže reči o duchovi berie ako smutný dôsledok potratu. Lisa si je však istá, že neblázni a hrozivá entita v sebe skrýva odpoveď na tragédiu, ktorou si prešla.

Tomu má pomôcť známy odborník na paranormálne javy Dr. Clark. Po experimentoch v dome zistí, že Lisu to najhoršie ešte len čaká. Táto paranormálna bytosť je totiž nebezpečnejšia, čím je staršia… a Lisu nehodlá opustiť.

Malicious zrežíroval a napísal Michael Winnick. Vo filme si zahrali Bojana Novakovic, Josh Stewart, Melissa Bolona, Yvette Yates, Jaqueline Fleming, Joy Kate Lawson, Presley Richardson, Delroy Lindo, Luke Edwards a ďalší.

Film je z produkcie Impossible Dream Entertainment, Lost Hills Film Fund a v Mexiku vyjde 28. septembra cez Imagem Filmes.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: