Preskočiť na obsah

Otestujte svoje fóbie v horore Taste of Phobia

Čo vy a strach?

V auguste minulého roku sme písali o pripravovanej antológii s názvom Phobia, teraz sme sa konečne dočkali približného dátumu vydania a zároveň aj nového traileru. Okrem týchto noviniek sme sa dozvedeli aj konečný názov antológie. Ak si spomínate, v poslednom článku sme film nazývali Phobia/Phobia 14. Po novom však ide o Taste of Phobia.

Aj napriek tomu, že film je prezentovaný ako britsko-talianska produkcia, krátke filmy mali pod palcom tvorcovia z krajín USA, UK, Nigérie a Talianska. Ako pracovný názov Phobia 14 napovedal, v antológii sa nachádza až štrnásť desivých segmentov od pätnástich režisérov.

Michael J. Epstein (USA) – Somniphobia, Domiziano Cristopharo (Taliansko) – Mageirocophobia, Poison Rouge (Taliansko) – Misophobia, Chris Milewski (USA) – Pharmacophobia, Sam Mason Bell (UK) – Oneirophobia, Alessandro Giordani (Taliansko) – Astrophobia, Jason Impey (UK) – Achluophobia, Alessandro Redaelli (Taliansko) – Parthenophobia, Sunny King (Nigéria) – Nychtohobia, Rob Ulitski (UK) – Gerascophobia, Lorenzo Zanonin a Alessandro Sisti (Taliansko) – Caetophobia, Davide Pesca (Taliansko) – Hemophobia, Jackson Batchelor (UK) – Politicophobia, Dustin Ferguson (USA) – Mazeophobia.

Ak ste náhodou len tak letmo prešli očami hore uvedený zoznam tvorcov a fóbií, stručne vám pripomenieme, že na hororovú antológiu sa môžete tešiť, ak trpíte iracionálnym strachom z vlasov, medicínskej liečby, mladých dievčat a panien, neskutočne sa bojíte tmy, nosíte stále rukavice kvôli bacilom, máte strach zo starnutia alebo vám mimoriadne vadí krv.

V Taste of Phobia si zahrali Michael J. Epstein, Roberta Gemma, Edwin Garcia, karen Lynn, Lianne O’Shea, Giulio Pampiglione, Elettra Capuano, Alessandro D’Alessandro, Tyler Sage a ďalší.

Taste of Phobia je z produkcie Vestra Pictures, The Enchanted Architect a Trash Arts. Vďaka distribučnej spoločnosti Artsploitation Films, Taste of Phobia vyjde na VOD a DVD už v máji tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: